Dyskusja o sytuacji na świecie 202

rEi VeRciiiK

Miecznik
Wynik reakcji
31
Wszyscy musicie się pogodzić z tym, że tło na mapie już jest ZIELONE ! Reszta to tylko kwestia czasu ;)
 

Lateralis

Opiekun Projektu
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Opiekun ModTeamu
Wynik reakcji
1.278
@ANIMOWANA DZIEWCZYNKA

Filip, nie wiem czym się odżywiasz tudzież jakie wysokoskokowe napoje spożywasz, ale jeśli jeszcze raz założysz tysiąc tematów jubileuszowego 202 to się pożegnamy, a wiesz na co mnie stać. Miej w końcu na tyle nabiału, żeby na jubileuszowym wystartować, zamiast bawić się w komika, który spamuje cały niby jubileuszowy świat. Mnie to nie bawi!
 

Dooooonek

Dostojny Obywatel Forum
Wynik reakcji
917
@ANIMOWANA DZIEWCZYNKA

Filip, nie wiem czym się odżywiasz tudzież jakie wysokoskokowe napoje spożywasz, ale jeśli jeszcze raz założysz tysiąc tematów jubileuszowego 202 to się pożegnamy, a wiesz na co mnie stać. Miej w końcu na tyle nabiału, żeby na jubileuszowym wystartować, zamiast bawić się w komika, który spamuje cały niby jubileuszowy świat. Mnie to nie bawi!
Oho, Madzia zła Madzia niebezpieczna ... :x
 
Wynik reakcji
46.382
@ANIMOWANA DZIEWCZYNKA

Filip, nie wiem czym się odżywiasz tudzież jakie wysokoskokowe napoje spożywasz, ale jeśli jeszcze raz założysz tysiąc tematów jubileuszowego 202 to się pożegnamy, a wiesz na co mnie stać. Miej w końcu na tyle nabiału, żeby na jubileuszowym wystartować, zamiast bawić się w komika, który spamuje cały niby jubileuszowy świat. Mnie to nie bawi!

Czemu go tak nienawidzisz co ci zrobił
 
Do góry