Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Szeryf z Nottingham

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.502
No tak.
Szczególnie chwalebnym było utworzenie kontrolowanego przez Was gownoplemienia na plecach żeby zjesc bez walki obrzeża.

Granie na front długości 50 kratek majac ponad 230 graczy też jest czymś co warto naśladować xD

A przed nami kolejny wielki krok jakim jest utworzenie Akademii Pana Aresa.
Faktycznie jest za co dziękować xd

#Jakość
Z tym że BCM było stworzone i kontrolowane przez APK, to całkiem ciekawa teoria spiskowa xD
Masz jakieś dowody na to? Przypuszczam że nie :D
Trochę się narzucało, że musimy ogarnąć to obrzeże, bo byśmy inaczej nie mieli żadnych szans z 2 razy masywniejszym na tamten czas Witam.

Dalej ten front na 50 kratek ajajaj, jak to policzyłeś? xd
Mamy cały kontynent i to pod skosem, czyli w praktyce ponad 100 pól + wyspy na Aresach.

Przypuszczam że Akademia Pana Aresa powstanie, w dużej mierze dlatego, że nas do tego zmusiliście fuzją z DUDU i tym żenującym podpisaniem się z Witam.
#Jakość

PS. Mam nadzieję że trollujesz :D
 

Pa-Triota

NAJLEPSZY FRONTOWIEC SPEED
Wynik reakcji
1.751
Tylko nie rozumiesz ze sobie tym szkodzicie? Nie wygrasz na speed probujac budowac od nich wieksza mase , wygrac mozesz na nich beda zwyczajnie lepszymi od nich w te gre. A nigdy nie bedziesz skoro gracze twojego plemiona od 1 dnia swiata maja eldorado i nie musza sie bronic. Ta gra zawsze sie rozbija o to jak bronisz , to jest decydujacy czynnik. To co robicie wy moze by zadzialalo na innym swiecie gdzie mozesz go zamknac z kims w koalicji ale nie tutaj . Doczlapiecie sie do finalu zeby tam dostac wpierdziel , to juz bym wolal odpasc na wczesniejszym etapie i nie tracic czasu xD

Ps . to zaden hejt w was , raczej w stan tej gry
Z takim tokiem myślenia to do finału nie dojdzie bo SPEED zyskałoby wymaganą dominację dużo wcześniej. Łapanie terenu równa się z daniem sobie szansy na przyszłe powalczenie.
SPEED nie robi tego samego? rekrutując wygi i podpisując NS/LOVE pod przyszłą fuzję?
Z tym eldorado masz rację tylko zauważ, że jedynym plemieniem, które najprawdopodobniej nie przyjęło żadnej akcji na siebie to właśnie SPEED i to nie ich wina tylko fakt, że wylosowali jeszcze łatwiejszych przeciwników niż reszta...bo eNki, TI też miały łatwo ale nie aż tak.
 

Sartoxess

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.225
Grałem z TI na 178 i nie polecam, od początku świata brika grała bardzo zachowawczo podpisujący z wszystkimi pona jednocześnie blokując nam rozwój, jedyne co nam zostało to podbijać barby.

Jedyne co mogę o niej dobrze powiedzieć to że wylądowałem na obrzeżu, znów wylądowałem w TI i nie wzięła mnie do rozbiórki.
Ta jej gra zachowawcza oraz robienia masówek zmusiła mnie do tego aby skończyć grę.
Dobra strategia lecz Brika nie podejmuje się żadnego ryzyka co doprowadzało mnie do Wku...nia.
Widzę że to się dzieje także tak samo na tym świecie.

Mam przypuszczenie że będzie ona dążyć do tego że wyjdzie z inicjatywą oraz będzie chciała podzielić się z kimś blaszkami 50/50 tak jak zrobiła to z plemieniem Elite.
 

rotescorp

Szlachcic
Wynik reakcji
4.220
Z tym że BCM było stworzone i kontrolowane przez APK, to całkiem ciekawa teoria spiskowa xD
Masz jakieś dowody na to? Przypuszczam że nie :D
Nie mam dowodów, bo ich nie szukałem. Ale to, że BCM było w zasadzie Waszym członem to opinia części graczy grających w APK a nie moja. Skoro jakaś część Was tak uważa to sądzę, że ja również mogę :D

Dalej ten front na 50 kratek ajajaj, jak to policzyłeś? xd
no to liczmy nawet 100 kratek. I co to zmieni? Biliście WITAM bez żadnego zaplecza razem z ARES i to był Wasz jedyny kierunek rozwoju którego jeszcze nie przebiliście mając do dyspozycji ile osób? 500? 600? Nie mów mi, że to jest jakaś Jakość xd
Trochę się narzucało, że musimy ogarnąć to obrzeże, bo byśmy inaczej nie mieli żadnych szans z 2 razy masywniejszym na tamten czas Witam.
Witam sobie poradziło w starciu z 3x (?) większym APK i ARES. Wy nawet nie spróbowaliście tylko od razu założyliście, że nie dacie rady, bo Witam jest w jakimś stopniu większe. To jest ta Jakość?
Przypuszczam że Akademia Pana Aresa powstanie, w dużej mierze dlatego, że nas do tego zmusiliście fuzją z DUDU i tym żenującym podpisaniem się z Witam.
#Jakość
Ja nie gram w TI i też uważam, że ich gra oparta na fuzjach wszystkiego co się rusza to nie jest mądra gra, ale nie zmienia to faktu, że ich fuzje były lepsze od Waszych.
 

incremonsta

Rycerz
Wynik reakcji
3.430
Ten 1 kontynent frontu to jest nic patrząc na to w jakiej sytuacji było WITAM. Dodatkowo ten kontynent frontu jest podzielony na 2 Wasze człony przy czym możliwy był podział na 3. Żadne inne plemię nie poprowadziło tak źle swojej dyplomacji, że praktycznie zamknęło sobie możliwości rozwoju przez układy, Pony i sojusze (mówię tutaj o ekipach a nie o sklejkach typu NS, Love itp) i jeszcze nie zyskało praktycznie nic na prowadzonych przez siebie wojnach.

Będzie albo nie będzie. Wszystko zależy od uprzejmości graczy ARES nad którymi nie macie kontroli. Enki zapewne też liczyły, że nachapią się wiosek WYG i będą tam trzymać SPEEDów a rzeczywistość okazała się zupełnie inna. Dokładnie to samo może się wydarzyć na terenie ARES.

Zamiast układać fronty i drugą linię na swoich graczach i zdobywać obrzeża mając tam sprawdzonych graczy przez 2 miesiące walczyliście o teren który nie miał absolutnie żadnego znaczenia oddając obrzeża pod kontrolę graczy ARES i graczy niewiadomego pochodzenia, którzy na tym świecie nie zaznali walki. Jakości graczy ARES też po prostu nie znacie, bo nie jest to jakaś ekipa a zwykła sklejka graczy z mapy więc w przypadku fuzji dostajecie kota w worku i w sumie 500 graczy do ogarnięcia xd
+1
 

@strzelec@

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.292
Przecież aresy więcej walki w defensywie na tym świecie zaznali niż TI czy Speed to o czyn mowa XD
Dwa plemiona trafiły na siebie, APK I WITAM, jedyne wyrównane fronty.
Jedno plemie gra dalej pod swoją bandera i ma na COS wpływ, drugie musiało się sfuzjowac do ludzi których nie trawią efektem czego sporo graczy skończyło grę.
Kto ma gorzej teraz ? :D
 

Zlosnik

Łucznik
Wynik reakcji
953
JA PIERDOLE ARES/APK ŁAMIE WYPOWIEDZIENIE PONA I WBIJA W NICZEGO NIE SPODZIEWAJĄCE SIĘ TI, A OPINIA PUBLICZNA MA TO W DUPIE
 

CHAPON.

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.448
czyli mamy wyklarowane dyplo?
sPeed vs apk,ares
apk,ares vs witam/ti
speed vs witam/ti
!N! vs speed,klasyk,loh,NS.

like będzie jakaś kosa przed 1.06
zły - speedy skosują po 1.06 swoje darmy z loh/klasyk/ns.
 

Zlosnik

Łucznik
Wynik reakcji
953
czyli mamy wyklarowane dyplo?
sPeed vs apk,ares
apk,ares vs witam/ti
speed vs witam/ti
!N! vs speed,klasyk,loh,NS.

like będzie jakaś kosa przed 1.06
zły - speedy skosują po 1.06 swoje darmy z loh/klasyk/ns.
błąd, speed i apk stykają się końcówkami ( i tak będzie do końca), a jeszcze niedawno południe nazywane "koalicją obsranych gaci" ma walczyć z takim speed których jedyny front to resztka wyg XD
 
Do góry