Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Kleomenes I

Łucznik
Wynik reakcji
602
Wciaz to jest 135 w 4 dni, wiec jest dobrze.

Strona: 1:
Plemiona: !N!, !O!, !NO!
Strona: 2:
Plemiona: NS, aNS, Love, Hate
Gracze: Tustykat, dragoq, michoo, Ekscentryczny Wóda, Sojourna, MaoBaokao, CARVEZA

Timeframe: 30/04/2024 00:00:00do03/05/2024 21:01:30

Przejęcia :

Strona 1:
225
Strona 2: 90
Różnica: 135

chart


Wartość punktowa wszystkich przejęć od strony przeciwnej:

Strona 1:
1,365,510
Strona 2: 473,053
Różnica: 892,457

chart

Bez kitu. 135 wiosek w 4 dni a jakieś gówno z NS przychodzi i szczeka xd



Szkoda mi tylko LOVE, że mają takiego sojusznika xd
 

Hunter x Hunter

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.478
Śmieszne, że tam u Was już narracja o tym że wygrywacie z większą koalicją, jak N i LOHns jest praktycznie równe wioskowo. Jak chcecie nas doliczać, to doliczcie też Waszych kumpli z wyg, ale uprzedzam, że stracili więcej w te 4 dni a akcja jutro, plus standardowo rekru o 23 więc nastawcie budziki.

WITAM TI, brika oficjalnie wzięła pod buta kiepy z witam. Cóż za wspaniała ironia. Trzeba uważać kogo się obraża grając w jakichś b tier ekipach, bo potem można skończyć jako popychadło kogoś kogo się tak nienawidziło.
 

CARVEZA

Chłop
Wynik reakcji
1
Wciaz to jest 135 w 4 dni, wiec jest dobrze.

Strona: 1:
Plemiona: !N!, !O!, !NO!
Strona: 2:
Plemiona: NS, aNS, Love, Hate
Gracze: Tustykat, dragoq, michoo, Ekscentryczny Wóda, Sojourna, MaoBaokao, CARVEZA

Timeframe: 30/04/2024 00:00:00do03/05/2024 21:01:30

Przejęcia :

Strona 1:
225
Strona 2: 90
Różnica: 135

chart


Wartość punktowa wszystkich przejęć od strony przeciwnej:

Strona 1:
1,365,510
Strona 2: 473,053
Różnica: 892,457

chart
a mnie w jakim celu dodajesz osobno do tej statystyki? ile wiosek zabrali mi nieobliczalni? xD
 

Lord Miksa

Szlachcic
Wynik reakcji
4.056
Śmieszne, że tam u Was już narracja o tym że wygrywacie z większą koalicją, jak N i LOHns jest praktycznie równe wioskowo. Jak chcecie nas doliczać, to doliczcie też Waszych kumpli z wyg, ale uprzedzam, że stracili więcej w te 4 dni a akcja jutro, plus standardowo rekru o 23 więc nastawcie budziki.

WITAM TI, brika oficjalnie wzięła pod buta kiepy z witam. Cóż za wspaniała ironia. Trzeba uważać kogo się obraża grając w jakichś b tier ekipach, bo potem można skończyć jako popychadło kogoś kogo się tak nienawidziło.
Albo kamis albo Ziętek tak obstawiam

Ale bardziej zietek
 
Wynik reakcji
449
No jak offy na pusto wchodza w jakies randomy o nazwie ns to sie nie dziwie.

Na kim mam nabic jak nawet wasi gracze nie potrafia mk uruchomić w 6tys wioskach. Zalosne
Tym bardziej wstyd że na akcji na nas tylko plus 9 ;p skoro takie randomy ;) druga sprawa jak bym miał 180k RA to bym nie szczekał ;p grasz pewnie tyle samo czasu co Ja a przypominam że jestem random ;p
 

Zlosnik

Łucznik
Wynik reakcji
953
Śmieszne, że tam u Was już narracja o tym że wygrywacie z większą koalicją, jak N i LOHns jest praktycznie równe wioskowo. Jak chcecie nas doliczać, to doliczcie też Waszych kumpli z wyg, ale uprzedzam, że stracili więcej w te 4 dni a akcja jutro, plus standardowo rekru o 23 więc nastawcie budziki.

WITAM TI, brika oficjalnie wzięła pod buta kiepy z witam. Cóż za wspaniała ironia. Trzeba uważać kogo się obraża grając w jakichś b tier ekipach, bo potem można skończyć jako popychadło kogoś kogo się tak nienawidziło.
Ale sie ładnie zesrałeś xDDD jestem pierwszą osobą z eNek która powiedziała coś o większej koalicji, a sprawdzałem to w rankingu (czy fsktycznie tak jest) minutę przed napisaniem posta na forum, a nawet speed nie brałem pod uwagę
Jak już otworzyłeś jape i zaczęło jebać gównem, to powiedz ile osób z LOVE/NS zostało zrekrutowanych w dzień akcji, ile osób zassało deff'a a później przeskoczyło do nas bo byli celowo na początku serwera hodowani w obcym plemieniu w celu kretowania, ile plemion zostało rozwiązanych żeby pokazać swoją dominację i strach przed porażką. Podpowiem ci, ani jeden, ale znam plemie dla którego jest to codzienność, tak samo jak późniejsze spuszczanie się ile to wiosek się nie zabrało plemieniu które w połowie kretowało dla wam, a druga jego część to deffy xD
 
Do góry