Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Ohtar1

Szlachcic
Wynik reakcji
5.140
Tak domyślam się, że sporo z was domaga się frontu a ciągłe skakanie jest irytujące.

jednak to, że do nich nie doszło nie znaczy że pajton do nich nie dążył..skala ego, krętactwa i kombinowania wyszła poza skalę :)

I tak myślę, że nie przebilibysmy oferty Speedow z 25 blaszkami, wiec lepiej teraz walka niż np jakaś kosa później :D
 

Kobyłka.

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
2.397
to co speed pokazało na tym serwerze wyjebało poza jakąkolwiek skale, boty rozwijające darmy (XDDD), rozwiązywanie plemion, wsadzanie swoich wtyk gdziekolwiek sie da, boty do atakowania/bronienia. jesteście zakałą i mam nadzieje że już nikt nigdy nie zaloguje sie na serwer gdzie bedzięcie psy jebane elo
 

PanDa x Wiadro

Zwiadowca
Wynik reakcji
361
to co speed pokazało na tym serwerze wyjebało poza jakąkolwiek skale, boty rozwijające darmy (XDDD), rozwiązywanie plemion, wsadzanie swoich wtyk gdziekolwiek sie da, boty do atakowania/bronienia. jesteście zakałą i mam nadzieje że już nikt nigdy nie zaloguje sie na serwer gdzie bedzięcie psy jebane elo
dzbanie gość co rozwijał darmy z botów dostał lotke od razu i te jego botodarmy zostały usunięte od razu i mieliśmy dziury między sobą.
na wygi nie trzeba botów bo to darmy
 

Buduj Mur

Szlachcic
Wynik reakcji
6.524
Dobra mam propozycję
Jeżeli Spid chce dotrzymać warunków pona a nie chce czekać do końca wypowiedzenia wystarczy że na parę dni zmienicie nazwę plemienia na jakąś inną.
A spłakane dzieciaczki z wITAM które obchodzą każdy punkt pona między TI a Ares żeby dostać pare zagród defa będą musieli siedzieć na utkanej XD
Taka luźna sugestia XD
 

Ohtar1

Szlachcic
Wynik reakcji
5.140
Dobra mam propozycję
Jeżeli Spid chce dotrzymać warunków pona a nie chce czekać do końca wypowiedzenia wystarczy że na parę dni zmienicie nazwę plemienia na jakąś inną.
A spłakane dzieciaczki z wITAM które obchodzą każdy punkt pona między TI a Ares żeby dostać pare zagród defa będą musieli siedzieć na utkanej XD
Taka luźna sugestia XD

Ja mam lepszy pomysł- zacznijcie coś grac zamiast tylko pisać I liczyć na Speed XD
 
Wynik reakcji
325
Dobra mam propozycję
Jeżeli Spid chce dotrzymać warunków pona a nie chce czekać do końca wypowiedzenia wystarczy że na parę dni zmienicie nazwę plemienia na jakąś inną.
A spłakane dzieciaczki z wITAM które obchodzą każdy punkt pona między TI a Ares żeby dostać pare zagród defa będą musieli siedzieć na utkanej XD
Taka luźna sugestia XD


problem w tym, że nie dostajemy nawet 1 pika od nich w taki sposob zeby to ingerowało w nasza wojne.
 
Do góry