Dyskusja o sytuacji na świecie 200

pajton.88.

Łucznik
Wynik reakcji
727
Kretowisko u sojusznika akurat niefajnie, ale widzisz różnicę między rekrutowaniem WROGÓW i rozwiazywaniem plemion WROGOM a łamaniem paktów? Ciekawe jaki byłby kwik jakby SPEEDy wjechały w witajców bez ostrzeżenia, wszyscy byście tu pisali że zdrajcy, ale jak Nki i TI łamią pakty to spoko, przecież nic się nie stało xD

Ale o czym Ty mówisz teraz ?

Pono19 to był gracz który do nas doszedł oddając polubownie wioski przy LOVE a gracze z LOVE zaczęli rekrutować KLASYK/NNŻ pod naszym nosem gdy było już wiadomo, że pon został wypowiedziany.
Wystarczy przeczytać warunki paktu z LOVE i wszystko staje się jasne, jeżeli pakt został złamany to w obie strony, najpierw dobrze byłoby się doinformować a później krzyczeć na FO Hałsik.
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.273
@KRZYSZTOF III OSTRY miałeś rację, nie ma sensu.
SPEED napchało wszędzie swoich, nawet na tyłach ARES jest cały człon ich, nie ukrywają się z tym bo logo SPEED zamieszczone.
Nie wiem jaką mają satysfakcję z takiego wygrywania ale ok.
SUPPORT udaje ślepego, szkoda strzępić ryja.
Nie marnujcie czasu, bo i tak wasza frustracja się przeleje, to stulejki bez życia, nie stać ich na wakacje, nie mają piwniczaki rodzin, więc cisną na 10 kont każdy.
Odwalą i z TI taki numer i z każdym kolejnym plemieniem. Nie wygracie z nimi.
Jedyną szansą było dogadanie się wszystkich tworów na pojechanie ich.

Moja misja dobiegła końca, świat 200 jest przełomem, nie zatrzymałem oszustów i obłudników. Skala przebrała oczekiwania

Żegnam Szanownych Państwa.
Co złego to nie ja, lakiernik to bankrut.
Pozdrawiam serdecznie
Black Snow
 

Lord Miksa

Szlachcic
Wynik reakcji
3.892
Jestem pod wrażeniem speed ta walka, przepychanie frontu, zgranie i liczne akcje.

A niee sorry to był tylko sen ale drągal się pobudził.

Czekam za miesiąc jak speed wejdzie na forum i ogłosi ze ezzz wojna z wygi, ze brak oporu. Po rekrutacji połowy z nich to faktycznie huczne zwycięstwo.
Po majowxe to ogolosi jak reszte osob zrekrutuje.
Juz mowilem jak speed balche wszystkim obiecuję to sie potem nie dziwie ze będzie ciekawiw
 

Fluxik

MEMIARZ
Wynik reakcji
2.563
@KRZYSZTOF III OSTRY miałeś rację, nie ma sensu.
SPEED napchało wszędzie swoich, nawet na tyłach ARES jest cały człon ich, nie ukrywają się z tym bo logo SPEED zamieszczone.
Nie wiem jaką mają satysfakcję z takiego wygrywania ale ok.
SUPPORT udaje ślepego, szkoda strzępić ryja.
Nie marnujcie czasu, bo i tak wasza frustracja się przeleje, to stulejki bez życia, nie stać ich na wakacje, nie mają piwniczaki rodzin, więc cisną na 10 kont każdy.
Odwalą i z TI taki numer i z każdym kolejnym plemieniem. Nie wygracie z nimi.
Jedyną szansą było dogadanie się wszystkich tworów na pojechanie ich.

Moja misja dobiegła końca, świat 200 jest przełomem, nie zatrzymałem oszustów i obłudników. Skala przebrała oczekiwania

Żegnam Szanownych Państwa.
Co złego to nie ja, lakiernik to bankrut.
Pozdrawiam serdecznie
Black Snow
@Bl-ack sno-w nie zostawiaj nas w takim momencie :|
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.485
Swoją drogą w ogóle mnie ten ruch nie dziwi, biorąc pod uwagę, że SNUFFY od jakiegoś czasu kombinuje coś z Briką. Dyskusje toczą się non stop, aPK to beczka prochu dla SPEED.
W tej całej układance w mojej opinii brakuje SPEEDOM jednego elementu, żeby to się udało potrzebują Witam po swojej stronie.
A jest szansa to zrobić, Witam wybrzydzać nie może.
A to, ze Speed wypowie Pona dla Witamow przewidziales? :p
 
Wynik reakcji
540
Żenujące te plemiona dzisiejszych czasów, wyścig szczurów inaczej tego nazwać nie można. Zamiast wojen rekrutacja, szybkie ustalanie koalicji, fuzje, jednym słowem tragedia.
Nie o takie plemiona walczyłem od S1. Cieszę się że jest to (prawdopodobnie) mój ostatni świat.

Pozdrawiam z rana

@dla niewtajemniczonych ale krzyczących o zerwaniu pona przez brike dołączam załącznik.
 

Załączniki

  • received_3783317711988316.jpeg
    received_3783317711988316.jpeg
    43,4 KB · Wyświetlenia: 222

EgoSumZygmek

Miecznik
Wynik reakcji
328
Żenujące te plemiona dzisiejszych czasów, wyścig szczurów inaczej tego nazwać nie można. Zamiast wojen rekrutacja, szybkie ustalanie koalicji, fuzje, jednym słowem tragedia.
Nie o takie plemiona walczyłem od S1. Cieszę się że jest to (prawdopodobnie) mój ostatni świat.

Pozdrawiam z rana

@dla niewtajemniczonych ale krzyczących o zerwaniu pona przez brike dołączam załącznik.

Ale kogo obchodzi to, ze dołączyła do wojny? Ważniejsze jest to, że gracze TI przechodzą deffować WITAM, a niedługo pewnie poleci akcja w ARES. Ale no ****** pozostaje ********** (liczba gwiazdek losowa, kto ma wiedzieć ten wie)
 
Wynik reakcji
540
Nic nie poleci na Ares ze strony graczy ti przed końcem wygaśnięcia Pona, szanujmy sie.
Widzę rada się dogadała, a Ty wskakujesz z jakimiś swoimi teoriami byleby tylko ubliżyć. Sobotni poranek jest napij się kawki zjedz śniadanie czilluj, fajna pogoda za oknem. Mniej jadu.
 
Do góry