Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Golden Boyy

Łucznik
Wynik reakcji
1.698
zapraszam na czeskie

#22448 24-395 Překvapení (5)​

Start:dub 03, 15:40
Konec:dub 03, 21:40
Popis:
Překvapení

  • Nastavení speed kola je tajné.
  • Prosím nepište tickety na support. Popis není vidět schválně.
Hráčský limit:100
Vítězné podmínky:
  • Hráč s největším počtem bodů na konci speedu
  • 80 PB
Rychlost:350
Rychlost vojska:0.65
Noční režim:Ne
Zástup v dovolené:Ne
Morálka:Ne
 

Choriel

NACZELNY MENEL
Wynik reakcji
3.226
To jest PON. Snuffy był dla nas uprzejmy i merytoryczny, potraktował nas podmiotowo i dostał PONa którego chciał, bo Witamy nas do siebie zniechęciły.

A współpraca została dogadana dość szybko wczoraj wieczorem. Do 23 nie wiedzieliśmy nawet, że ta współpraca będzie miała miejsce. Stwierdziliśmy z Alkiem, że chcemy zobaczyć jak Mefisto się poci na FO próbując udowodnić, że 10 rozbitych offów na wsiach które obstawimy to dobry układ bo murek obity i nawrotka dobije. Skoro my nie wiedzieliśmy o tej współpracy to Keymil też raczej nie i podejmował decyzje w oparciu o inne czynniki.

Reasumując - decyzja Speed była pierwsza, więc nie mogła być wynikiem działań, o których jeszcze nie wiedzieliśmy, że je podejmiemy. Jakbym miał na to czas to zamiast 3h w nocy siedziałbym 3h w dzień i sobie przygotował wszystko.

PS. To nadal jest PON, po prostu rozszerzyliśmy go wyjątkowo w akcie dobrej woli z naszej strony.

Witamy was zniechecily mowisz o tym ze Pietrek was oplul bo nie chce miec obok plemienia ktore jest zbieranina z mapy w ktorej pewnie kazde mozliwe plemie na 200 ma kreta xD
 

Ohtar1

Szlachcic
Wynik reakcji
5.232
Pozwól, że zaprezentuję Twoją twórczość dotyczącą 'rzekomej koalicji południa'.

Sama prawda napisana i pare postów, w których odpowiadam pod twoimi(specjalnie z małej) wysrywami o dogadaniu sie południa XD To znalazles odpowiedzi. Moze zanim coś wstawisz to poczytaj jaki był kontekst wypowiedzi :D
 

Golden Boyy

Łucznik
Wynik reakcji
1.698

#22448 24-395 Překvapení (5)​

Start:dub 03, 15:40
Konec:dub 03, 21:40
Popis:
Překvapení

  • Nastavení speed kola je tajné.
  • Prosím nepište tickety na support. Popis není vidět schválně.
Hráčský limit:100
Vítězné podmínky:
  • Hráč s největším počtem bodů na konci speedu
  • 80 PB
Rychlost:350
Rychlost vojska:0.65
Noční režim:Ne
Zástup v dovolené:Ne
Morálka:Ne
 

NIEKOSAASPRAWIEDLIWOSC

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
858
On to napisał!
On znowu naprawdę to napisał!!! XD XD XD XD

@Lord Rajmund z Kałuży.
@NIEKOSAASPRAWIEDLIWOSC

Ten łeb znowu robi z siebie wielkiego stratega. Jeszcze wczoraj wieczorem pisał na tym forum wszystko odwrotnie. Dziś zobaczył, że się pod dupą gotuje i że trafił jak łysy grzywą o beton, to założył habit i udaje zakonnice XD
Teraz wszystko normalne, on wszystko przewidział.
Ten człowiek jest niepoczytalny:)

--

@Świetlisty Władca - po cholerę Pietrek miał Ciebie traktować po partnersku? Po cholerę? Wytłumacz mi to. Na każdym świecie piszesz pierdy a chwilę później zbierasz łomot.
Jesteś śmiesznym graczem, Alek śmiesznym dowódcą i macie śmieszne plemię.
Obserwuj mapę, bo czeka Cię tyle niespodzianek, że nie nadążasz szukać wykrętów o przeprowadzce
Ale przecież z nim się podpisują tylko na chwilę żeby mieć spokój z 1 strony
 

NIEKOSAASPRAWIEDLIWOSC

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
858
W sumie nuda bd za miesiąc na forum jak te wszystkie psy z apk bd na łańcuchu cichutko siedzieć

ale ty śmietniku jebany przegrywasz każdy świat na jaki wbijesz i masz czelność coś do mnie pisać w tym temacie? Utkaj już tą dupę i zbieraj mobila dla apk na jutro, przyda im sie. Gardzę jutrem ale mieli rację stawiając cie na równi z gównem które się przykleja do buta po spacerku
A ja gardzę tymi sciekami z witam ale za prawdę o świetliku zawsze pione zbije
 

Satynowa

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
904
To jest PON. Snuffy był dla nas uprzejmy i merytoryczny, potraktował nas podmiotowo i dostał PONa którego chciał, bo Witamy nas do siebie zniechęciły.

A współpraca została dogadana dość szybko wczoraj wieczorem. Do 23 nie wiedzieliśmy nawet, że ta współpraca będzie miała miejsce. Stwierdziliśmy z Alkiem, że chcemy zobaczyć jak Mefisto się poci na FO próbując udowodnić, że 10 rozbitych offów na wsiach które obstawimy to dobry układ bo murek obity i nawrotka dobije. Skoro my nie wiedzieliśmy o tej współpracy to Keymil też raczej nie i podejmował decyzje w oparciu o inne czynniki.

Reasumując - decyzja Speed była pierwsza, więc nie mogła być wynikiem działań, o których jeszcze nie wiedzieliśmy, że je podejmiemy. Jakbym miał na to czas to zamiast 3h w nocy siedziałbym 3h w dzień i sobie przygotował wszystko.

PS. To nadal jest PON, po prostu rozszerzyliśmy go wyjątkowo w akcie dobrej woli z naszej strony.
jeju to sie dało powiedziec w dwóch słowach i w ogóle sie nie gryzie z tym co ja napisałam .

nie lata sie po forach peplając na około o planach i układach na przyszłośc jak sie jest w Radzie/ Załozycielem .

Nic sie nie stało, siły sie rozłożyły w miare równomiernie i na pólnocy , ot i taki dramat
 

WIELKI SUŁTANAT

WIELKI SUŁTAN
Wynik reakcji
8.036
jeju to sie dało powiedziec w dwóch słowach i w ogóle sie nie gryzie z tym co ja napisałam .

nie lata sie po forach peplając na około o planach i układach na przyszłośc jak sie jest w Radzie/ Załozycielem .

Nic sie nie stało, siły sie rozłożyły w miare równomiernie i na pólnocy , ot i taki dramat
Dla Ares i apk to dramat bo wierzyli w odsiecz wiedeńska że str speed a tak jest klops bo nie zagrali w ich układankę tylko wybrali to co wygodne na ten moment dla nich i oni póki co wygrali dyplo na północy
 
Wynik reakcji
2.388
Na 202 napiszesz to samo że 200 to była poczekalnia, że ktoś jeszcze ci w cokolwiek wierzy farmazonie to jetsem w szoku i nie bd mi taki przegryw i śmieć jak ty mówił co mam robić bo za króciutki jestes.
Na 202 nie będę się logował, bo po odmrożeniu na s200 zamierzam zahibernować co najmniej do s300, a jak Bóg da to już na stałe.

jeju to sie dało powiedziec w dwóch słowach i w ogóle sie nie gryzie z tym co ja napisałam .

nie lata sie po forach peplając na około o planach i układach na przyszłośc jak sie jest w Radzie/ Załozycielem .

Nic sie nie stało, siły sie rozłożyły w miare równomiernie i na pólnocy , ot i taki dramat
To są ogólnodostępne informacje. Ja się dyplomacją nie zajmuję w swoim plemieniu, to jest robota Alka. Nie napisałem niczego czego nie ma wpisanego (lub zaraz i tak by było) w kronice Fabcia.

Nie powiedziałbym, że równomiernie, po prostu szala nie przeważyła się jeszcze mocniej na jedną stronę.
 
Do góry