Dyskusja przed startem S200

ferq

Chłop
Wynik reakcji
6
Zróbcie na 200 św żeby można było zapraszać obok. Kto to w ogóle takie wymyśla? Trzeba zakładać pełno kont żeby wreszcie dało obok siebie
 

Qorny v2

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
3.154
Kto startuje z dużych ekip oprócz SPEED i TI? Chyba jeszcze sławne APK mi mignęło? Nie przeglądałem za bardzo jeszcze tego świata więc proszę nie bić <foch>
 

spaslak5

Chłop
Wynik reakcji
17
Cześć,
jestem doświadczonym graczem - odświeżyłem ostatnio sobie wszystko i szukam ekipy z aspiracją na wygranie świata. Zależy mi na ogarniętych funkcyjnych KO / KD, kontakcie na potrzeby szybkiej reakcji poza plemionami itp.
Szykuje się na poważne granie, mam też czas, jeżeli będzie potrzeba angażować się organizacyjnie.

za 2 dni wstępne logowanie a za 9 start więc w sumie ostatnia chwila, żeby znów nie zrobić tego randomowo :)
 

Qorny v2

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
3.154
Siemka @Choriel, tak tak, dość szybko pisałem posta przed rozglądnięciem się. W zasadzie to jeszcze jest tydzień i liczę że jeszcze ktoś się pojawi.
Witam WITAM <luzik>
 

Qorny v2

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
3.154
Startujesz z Sezamkami?
Sezamki to zamknięty projekt, Sezamki to marka i narka, reaktywacja nie wchodzi w grę z tego co rozmawialiśmy na żywo sobie z Kubiksem jeszcze w grudniu. Dowództwo to w większości emeryci którzy tam czasem pograją w innych ekipach albo jak na s200 żeby sobie chwilę razem miło poklikać.
 
Do góry