Dzień Dobry Misiaki

DeletedUser209423

Guest
Szanowny Panie Mecipsko. Proszę nie siać zakłamanej propagandy, tylko wstawić potwierdzenie tych wyjątkowo obrzydliwych i wyimaginowanych pomówień. Śmiało, całe FO czeka. Melepeto

A ten myśli, że to kłamstwo heh

To ja Ci potwierdzam, że sam widziałem jak jeden gracz Rebels napisał do Witam.
Jeden, nie będę ściemniał, że więcej, bo ja tyle widziałem.
Nie wiem ile i czy do Fine.

Mi możesz śmiało wierzyć, bo ja zawsze wszystko potwierdzam. A potem lament heh
 
Wynik reakcji
335
Widzisz cioto, jak łatwo sam się zaorałeś. Nie piernicz głupot następnym razem, bo te herezje które opowiadasz, to tak choćbym ja powiedział, że Mefisto75 to nie Mecipsko - a przecież to nie prawda.
Boli was prawda że Morale w Rebelsach leżą na glebie nic dziwnego jest tam wielu graczy którzy się szanują i nie potrafią zrozumieć decyzji o kosie w sojusznika dzięki któremu dalej istnieją;) Przypomnieć Ci jak kasowaliscie ostatnio posty osób z Rebels krytykujących waszą decyzję na naszym forum dzielonym ?
 

DeletedUser209423

Guest
Ja się dziwie, że ludzie sie dalej zastanawiają czemu Rebelsi zmienili strone ale dam wam wskazówke żebyście zrozumieli. Wpiszcie sobie w google tlumacz jak jestescie niedouczeni i nie umiecie angielskiego co oznacza REBELS a potem zrozumiecie czemu stało się tak a nie inaczej POZDRO

Kobyla Ty nie smęć tylko daj namiary na dobrego dentystę.
@Oskar83 potrzebuje
 

Oskar83

Miecznik
Wynik reakcji
298
@mefisto75 x Rokush pisałeś, że Rebels MASOWO piszą o zasty. Tutaj wstawiłeś JEDNEGO, uciętego screena, a tą wiadomość mogłeś napisać nawet sam do siebie. Jeśli nie, to gdzie ta reszta MASOWYCH wiadomości? Dawaj dalej, tylko dobrze sfinguj, bo siara będzie <rotfl>
 

Kurumii x Roogh

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
798
@mefisto75 x Rokush pisałeś, że Rebels MASOWO piszą o zasty. Tutaj wstawiłeś JEDNEGO, uciętego screena, a tą wiadomość mogłeś napisać nawet sam do siebie. Jeśli nie, to gdzie ta reszta MASOWYCH wiadomości? Dawaj dalej, tylko dobrze sfinguj, bo siara będzie <rotfl>
Przecież logiczne że nie wsypie nikogo dając ss z nickiem, co za łebek z ciebie xD
 

DeletedUser209423

Guest
@mefisto75 x Rokush pisałeś, że Rebels MASOWO piszą o zasty. Tutaj wstawiłeś JEDNEGO, uciętego screena, a tą wiadomość mogłeś napisać nawet sam do siebie. Jeśli nie, to gdzie ta reszta MASOWYCH wiadomości? Dawaj dalej, tylko dobrze sfinguj, bo siara będzie <rotfl>

Co za debil xD

On naprawdę to napisał.
Tak Mefisto wypisuje sam do siebie, bo nie ma co robić. I postanowił, że będzie ze sobą konwersował, żeby udowodnić coś jakiemuś głąbowi na FO

O matko córko trzymajcie mnie.

Mówię Ci miernoto, że znam login tej osoby i Ty też poznasz już niebawem.

Co do innych osób tak jak wspominałem, nie mam wiedzy. Ale nie dziwne, przecież nie jestem tutaj graczem
 
Do góry