Najnowsze treści autorstwa YOSSARIAN IV

  1. Dyskusja

    Ok, myślałem, że Varendial był autorem tekstu o tym, że świat jest bez mocnych ekip. Na każdym kroku to podkreślał (w formie sarkazmu rzecz jasna). W takim razie wycofuję się z poprzedniego posta. Zawsze mnie śmieszą dyskusje, że dany świat jest słaby itp. Jakie kryteria trzeba spełnić, żeby...
  2. Dyskusja

    Szkoda, że na 195 taki skory do sarkazmu nie byłeś Varendial :) Skoro ten świat jest bez mocnych ekip to mogę Ci już pogratulować zwycięstwa czy jeszcze się wstrzymać ze 2 tygodnie?
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Czyli tyle przejęć ile Wy zrobicie na swojej akcji zresztą po co się spinać, i tak za chwilę ktoś z wojsen dostanie bana i będzie można sobie statystyki przejęć poprawić
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Dobrze rozumuję, że ForFun w sumie niepotrzebnie podbija te wioski, bo sobie defa rozciągną za bardzo? Zaklinanie rzeczywistości tak sądzę xd Chyba, że chcesz w ten sposób podnieść morale swoich graczy, może ktoś to kupi
  5. Dyskusja

    Czemu psychol? Ktoś mu dał konto do farmienia to i wynik jest nieosiągalny dla tych, co tylko barby farmą. A wszystkie inne rankingi? Jakoś trzeba tego zbieraka ciągle poprawiać, więc i wojsko trzeba trzymać we wioskach a nie u kogoś na wsparciu. RA na tym etapie jest nieistotnie, bo póki jest...
  6. Analiza

    Zawsze mnie zastanawia, co to znaczy, że świat jest słabo obstawiony. Chodzi Wam o to, że nie ma tu milionerów pokroju Pluto i jeszcze nikt 200 wiosek nie podbił?
Do góry