Najnowsze treści autorstwa ww1910

  1. X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

    Najpierw niech wbije do ezów. Tak lepiej wyśrubuje swój rekord :)
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Dalej boli was ten ok3em? Zjedz snickersa, idź pobiegać - przestań gwiazdorzyć
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Zawsze jak ktoś chce stracić szybko wioskę to nabija topke ro, proste. Nie wiem jak wcześniej na to nie wpadłem <hahaha> Fajnie, że się nie poddajecie. Potrzebne są takie grajki co rozwiną barbki na obrzeżach :) Szkoda tylko, że nie w mojej ćwiartce :(
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Czy dobrze rozumiem, że robiliście im darmy? Pytam bo nie wiem, czy pisać zgłoszenie o pushing xD Jak to były darmy to fajnie, że topka ro w tamtym momencie to byliście praktycznie tylko wy. Gram uczciwie i nie znam się na darmach, ale darma się raczej nie broni.
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Hej! Miałeś oznaczać, jak o mnie piszesz. Niby macie taką przewagę, a prawda jest taka, że przez tyle miesięcy nie byliście w stanie mi zabrać ani jednej wiochy. @miodolce tak się odgrażał, że się kitram na obrzeżach, ale jak tylko weźmie zasta, to nic ze mnie nie zostanie. Jak przyszło co do...
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    1. Oznaczaj, jak o mnie piszesz. Będę wdzięczny :) 2. Podziękuj chłopakom, że wyczyścili mi te trzy wioski. Bez nich by się nie udało ;) 3. Też mi kiedyś dałeś darme, ale słaba była.
  7. Czas powrotu zbieraka.

    Cześć, Co Wy na to, żeby nad placem, albo gdzieś z boku, był widoczny czas powrotu wojsk ze zbieractwa (podobnie do czasu końca kolejki nad ratuszem czy koszarami)? Oczywiście tylko dla posiadaczy KP.
Do góry