Najnowsze treści autorstwa Wokritt

  1. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Te bajkopisarz , dobre wioski bez murków. Pewnie jakby jeszcze jakieś bonusy do obrony były to byś odpalił
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Siemanko
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    Brawo dla przeciwnika , takiego dojazdu się do końca nie spodziewałem. ;)
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    A to zwracam honor , za takie fejki ;)
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    Rozmowa z wami , to jak rozmowa z dzieckiem , które i tak normalnej wypowiedzi nie rozumie i „zawsze” ma racje. Dlatego skończyłem na tym.
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    Nie jedna persona a kilka :)
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    Odpowiadam za siebie , tak ogólnie.
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    Macie naprawdę wielkie ego.. nie mowie ze przegrywacie , tylko ze jednak tez potraficie wtopić , a wam do błędu widzę ciężko jest się przyznać. Ale cóż , jeszcze przyjdzie czas ze dojrzejecie do poziomu aby się przyznać ze coś nie wyszło ;)
  9. Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    Doskonale o Tym wiem. Ale wtapianie wojsk to tez przeszkoda , a ja się będę bawił ;) i tylko jeden cel w tym mam.
  10. Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    Widzę ze mało wiesz , raporty chcesz z dzisiaj? ;) Coś chyba nie pyklo. PsychO niech się dołączy będzie wam raźniej ;)
  11. Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    Cieszmy się ze wtapiacie po 15 pełnych offow na 1 osobie. W grze gdzie gra się wojskiem. :)
  12. Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    Możecie się cieszyć akurat w moim przypadku ze , złe wojska porozmieszczalem akurat , a już nie miałem czasu na naprawę. Aczkolwiek , ja sobie jeszcze odbije ;) Chyba ze Psycho dalej będzie wam teraz pomagać
  13. Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    A po drugie żadnej nazwy nie zmieniany , wiec co to za gadanie? Majówka jeszcze trzyma?
  14. Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    No to chyba nie my.. ;) my nic nie zrywamy , jak się trzymamy to trzymamy , a nie jakieś gierki. Tyle w temacie ode mnie.
  15. Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    Ty nasz z Tymi śmiesznymi Rzulfiami nie pomawiaj tfu
Do góry