Najnowsze treści autorstwa witamoszust186

  1. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    tylko speed ktore na poczatku sie podpisalo z witam potrafilo zachowac twarz jak zobaczyli co to za plemie brawo speed ale mogliscie pryszcza z apk zjesc wczesniej jak sie pryszcza nie usuwa to pozniej tak sie dzieje
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    @Brika @Snuffy83 czemu jestescie takimi glabami ?
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    apk naiwne zamiast isc z sojusznikiem speed to poszli do witam teraz tylko czekac az zostana zjechani wciagniecie przez witam apk jest male mniejsze niz witam nawet malutkie plemie mysla ze cos znacza a tak na prawde nic nie znacza nie maja masy nikt sie z nimi nie liczyl bo nie zalsuzyli teraz...
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    apk jestescie glabami zobaczycie ze nikt tego tak nie zostawi przegraliscie swiat witam was wciagnie straciliscie szanse jestescie glupi
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    witam nie umie inaczej grac niz zdrady szpiedzy witam zeby pokonac randomow z obrzezy mimo kosy w nich od sojusznika apk musi rekrutowac musi intrygi robic
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    wy jestescie glupi apk wbija kose speed wbija kose ares tylko zeby grac z witam co wy widzicie w tym witam ja nie wiem dwie kosyt zeby grac z dzieciami z witam rozwalona reputacja rozwalone plemie strata szans na wygrana warto ?
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    snuffy apk wstyd jestescie idiotami znowu ratunek dla witam
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    witam sie ratuje kolejny raz byla zla sytuacja znowu nawiniety makaron na uszy wykorzystali brike wykorzystali snuffy witam upokorzone musza sie ratowac kolejnymi zagraniami słabymi brika pokazala glupote snuffy pokazal glupote zamiast dobic witam to podpisanie sie jeszcze pozalujecie ale ja wam...
  9. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    @Brika jak ktos pluje to zlizujesz ?
  10. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    witam oszusci
  11. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    pamietajcie zero rozmow z dyplo z witam kazdy kto pisze dyplo z wiitam kazdy kto z nimi gada jest frajerem pamietajcie nie wolno pisac z witam bedziecie tutaj pietnowani jak pewna pani na b nie bede wypowiuadac jej nicku bo mi sie rzygac chce
  12. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    @warzywa ja jestem prosty chlopak wchodze po ciezkiej pracy tutaj ja nie jestem wyksztalcony nie umiem tak pisac ja wchodze po pracy i walcze z ludzmi ktorzy nadwyrezyli moje zaufanie ktorzy mnie oszukali ktorzy sa kretaczami jak chcesz poprawna polszczyzne to wlacz sobie telewizje
  13. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    witam szykujcie sie na zemste nie zapominajcie ze moj kolega ktory daje mi informacje ma jedno z wiekszych kont u was wy padniecie i tylko tacy porzadni jak on nie zatona razem z wami
  14. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    oczywiscie ze witam cale na botach leci dobrze kazdy o tym wie ucza ludzi jak uzywac tych programow kazdy tam ma automatyczne etykiety kazdy atak dobrze opisany korzystaja z programu ktory fejki wysyla dogrywaja z programu to jest masa programow slyszalem ze duzo osob zostalo zablokowanych i to...
  15. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    choriel to dzieciak nie ma co z nim pisac wrzucac od razu do ignora nie czytac jego postow nie mial nigdy nic ciekawego do powiedzenia wychodzisz z rozmowy z nim nie ma nawet co sie meczyc z nimi blokowac od razu swiaat jest milszy to jest twarz dzieci z witam same slabe posty najwiecej brike...
Do góry