Najnowsze treści autorstwa WhyAlwaysTanum?

  1. WhyAlwaysTanum?

    Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Ode mnie również xd Konfa już 3 akcje na mnie leci to i wy możecie:)
  2. WhyAlwaysTanum?

    Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Nikt cię nie pytał o zdanie zrozumiesz to w końcu? Przegryw to jest z ciebie i nie tylko umysłowy. Utkaj już się tam, bo nikogo nie obchodzi twoje zdanie.
  3. WhyAlwaysTanum?

    Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    nadal nikt cię nie pytał, więc utkaj łysy oh ale pocisk, tak mocny jak ty na froncie idź stąd bo śmierdzi serio? nagle memy i beczka? a jak konfa czuła przewage to nie było memow i beczki? tylko wtedy pociski ? hipokrytko.... jak dostali na dziure to nagle mamy memować i kręcić beczke? zapomnij
  4. WhyAlwaysTanum?

    Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Nikt cię nie pytał
  5. WhyAlwaysTanum?

    Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Dorek pulchny czy ty hasła już zapomniałeś? Taki byłeś pewny jeszcze miesiąc temu. Gdzie się teraz podziewasz?
  6. WhyAlwaysTanum?

    Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Oczywiście że bym odpalił, szanuje mobila kolegów i swojego. A ty pokażesz tylko jeden raport czy coś więcej? Rozumiem, że na jednym będziemy się wzorować? Zresztą kim ty w ogóle jesteś? Xd
  7. WhyAlwaysTanum?

    Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    250 ofow na 200 wiosek i liczyłeś że wszędzie będę siedział i robił uniki? Albo tam gdzie zagrody na lv 1 a wojska po kilka k to było zostawione po to aby łatwo zagrodę odbudować. Mam życie poza grą i mam co robić w majówkę. Idź sobie do łazienki i zrób dobrze do tych kilku ubitych jednostek...
  8. WhyAlwaysTanum?

    Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    oglądaj oglądaj, bo chyba tylko to ci już zostało - żużel i darmy :) Co sie stanie jak dostaniesz pierwszą akcje? Odpalisz bota?
  9. WhyAlwaysTanum?

    Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    @Zakolak a nie sory @Rukolak albo Rukołak Dobra łaku , kiedy pojawisz się na jakimś froncie i pokażesz na co cie stać? Bez bota to ciężko nie? ;]
  10. WhyAlwaysTanum?

    Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Hasła nie gubisz ale godność już dawno zgubiłeś:) Masz jeszcze jakieś ciekawe farmazony czy to już koniec poematu? Które konta są 2x bardziej aktywne? Bo żadnego takiego nie zauważyłem xd Ty masz zwidy albo boty które konfa używa uważasz za aktywność:) Robaczku już prawie zostałeś sam;)
  11. WhyAlwaysTanum?

    Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Ty udajesz takiego mądrego i inteligentnego ale tutaj nie blyszczysz :) Może na swojej wsi gdzie podciśniesz meneli pod sklepem ale tu jesteś nikim zrozum to. Myślałeś, że będziesz na Tyle sprytny, że dogadasz się z konfa przed startem i będzie łatwy świat a tu niespodzianka, bo twój...
  12. WhyAlwaysTanum?

    Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Rozbiórka za rozbiórka w konfie a wy i tak napiszecie, że wrócą silniejsi lub dali 4 liter xd Dorkowi kończy się czas na zastach i po akcjach trzeba rozbierać
  13. WhyAlwaysTanum?

    Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    wiadomo ale czego się spodziewać po takiej amebie jak ty
  14. WhyAlwaysTanum?

    Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Gdy ty wiersze piszesz Ja na łóżku już smacznie dyszę A gdy budzę się rano Widzę laskę twoją całą zapłakaną Pytam więc jej: 'co jest niunia?' Ona na to: 'leszcz kartograf w łóżku to jest gruba świnia' Mówię do niej: 'chodz pokażę ci bydlaka' Ona wtedy: 'ale draka, taki duży, taki ładny i...
  15. WhyAlwaysTanum?

    Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    No kończ kończ bo nudny jesteś. Osoby z różnych środowisk mi coś mówią? No skoro konfa i leszcze to różne środowiska to spoko xd Nie pogrążaj się dalej i idź stąd;)
Do góry