Najnowsze treści autorstwa Warmos

  1. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Rozwiń ten temat. Nie pamiętam takiego split paymentu w plemionach by ludzie mogli zrobić blika po 37zł do InnoGames i w sumie każdy dostanie paczkę xD
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    No cóż, kmic wypracował sobie premię świąteczną. Tylko on wie ile nielegalnych PP wyciągnął z gry, ile rodzin nie będzie płakać ze względu na ten szemrany interes.
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Yamvor jest jak Voldemort rozszczepił się na 7 części
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    @Nativ von Wunderwaffe @Lord Bambik Czyżby Dual was zrekrutował?
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Ale żywy ten świat tu jest :D
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    wybacz powinienem wyciąć Ci tylko pierwsze zdanie? Brak interpunkcji ciężki jest. Ile rąk teraz potrzebujesz by policzyć osoby po 1 banie? :D
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    Jak ta wiadomość się dobrze zestarzała
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    Właśnie skończyłem i muszę przyznać jest w końcu dobrze :D Co prawda nieco pewne wątki są przyśpieszone(Garp) inne nieco zmienione ale całość jest zwarta i oddaje to co manga przedstawiała :)
  9. Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    Składam petycję o zmianę celu na szamana, ciężko się seriale w nocy ogląda jak ciągle powiadomienia mam na tel :( PS: wykorzystam moment by polecić adaptacje One Piece na Netflix, Pierwsza adaktapcja której nie zchrzanili :)
  10. Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    Z taką matematyką to mam nadzieję, że nie pomagasz robić statystyk ;)
  11. Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    Nie no aż tyle to nie
  12. Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    Głupio tak zjadać swojego ale skoro już wioska podbita to już ładniej wygląda
  13. Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    Aż pozwoliłem sobie wstawić na profil, takie odznaczenie to lepsze niż blacha za świat :D
  14. Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    No nie wiem, nadal mam jakichś współplemieńców którzy nie dostaną mobila. Może w końcu trafi na szamana? :rolleyes:
  15. Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    Taki ulany jestem, że potrzebowałem dużo tego. cóż poradzić
Do góry