Najnowsze treści autorstwa Szari.

  1. Szari.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Tylko nie rozumiesz ze sobie tym szkodzicie? Nie wygrasz na speed probujac budowac od nich wieksza mase , wygrac mozesz na nich beda zwyczajnie lepszymi od nich w te gre. A nigdy nie bedziesz skoro gracze twojego plemiona od 1 dnia swiata maja eldorado i nie musza sie bronic. Ta gra zawsze sie...
  2. Szari.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ten post nawet nie odnosil sie do tego , chodzilo mi o to ze latwo jest nabic duzo przejec wojennych jezeli biles takie HELL otoczone , duzo mniejsze i w gruncie rzeczy skazane na porazke. Wy nie rekrutujecie graczy to moge wam przyznac , wy przeszliscie poziom ,,wyzej'' i odrazu bierzecie cale...
  3. Szari.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Na swiecie ze wsparciem tylko do plemienia patrzenie na ,,koalicje'' to niezly poziom odklejenia.
  4. Szari.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Nie no te staty wojenne to fake jak bijesz 7 razy od ciebie mniejszych wegrow xD Chociaz patrzac na to jak brika idzie w strone #latwo to nie wiem czy TI bedzie mialo na tym swiecie jakis front bez 2-3 krotnej przewagi wioskowej , obrzydliwa gra , czlowiek az zaczyna SPEED kibicowac xD PS ...
  5. Szari.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Love fatalne ratio rw do ro , w ogole czy KO N to pijany ze dzieli potencjal offow na 3 czlony wroga na swiecie ze wsparciem tylko do plemienia? xD
  6. Szari.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Dolicz mu jeszcze 2 za 156.
  7. Szari.

    Światy 201 i 202 - dyskusja przedstartowa

    Wieza Straznicza na braku ms ale zescie ugotowali xD
  8. Szari.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Wiele zlego moge o HOTS napisac , jeszcze wiecej zlego o jednym radnym , pewnie kazdy wie o ktorym. Wiesz z czego cie pamietam z 100? Z tego screena po nocy dlugich nozy ,,O patrzcie wlasnie speed chyba przegralo swiat'' czy jak to lecialo? Pare faktow : - bylismy pokretowani w cholere przez...
  9. Szari.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    041 (689|449) K46 6,224 MalarzD [SPEED.] Pozdrów kanara [SPEED] 2024-04-27 01:23:35 Obronca moralnosci @Kanarinios. xD Ps jaki kurs na przejscie tej osoby co zjada to konto(budowane dokladnie w taki sam sposob)...
  10. Szari.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Jakiekolwiek wyliczenia ilosci miejsc na koniec nie maja za duzo sensu . poniewaz rownie dobrze N moze przejechac sie po tych mniejszych plemionach i rozbic przepraszam zrekrutowac ich w miare szybko - wtedy Speed zrekrutuje reszte/obsadzi swoich graczy na wioskach a jako ze jedna strona umowy...
  11. Szari.

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    Dwie koalicje po 1k osob , i na co komu jakies limity 100 osob na plemie po co sie ograniczac.
  12. Szari.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Widzisz twoj glowny problem to patrzenie na teren a nie na to kto ten teren ma. Jestem prosty chlopak ze swiatow z gielda (pozdrawiam fabciu) : 1 wioska =/= 1 wioska . Bo zalezy kto ja ma , kto ja kontroluje i kto jej uzywa , a wy swoja decyzja zostawiliscie sobie miedzy soba plemie randomow...
  13. Szari.

    Dyskusja świata 188

    Ja sie wagowo za 2-3 licze to sie zgadza.
  14. Szari.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Czlowieku ja tu nawet nie gram xD
  15. Szari.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Podpisanie sie z Ares bylo ok , dziwne ze oddali tyle obrzezy , zostalo im chyba 1,5K chociaz nie ma zadnej nowej mapki wiec tego nie sprawdze teraz a konta nie mam, Podpisanie sie z jakimis randomami wymieszanymi z toba wioskami tylko dlatego ze bez tego walka na otoczone witam bylaby...
Do góry