Najnowsze treści autorstwa rzeznik23

  1. Nieczytelne mapki

    dla mnie wygląda dopsz;)
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Haisenberg im wakacje za niewykorzystane pepki kupił
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Nie wiem może masz racje nie śledzę tak wnikliwie tak to dla mnie wygląda na mapie, głównie tereny po niszczycielach
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Spokojnie jeszcze sobie pykamy, co do wydanych pepków to nie jeden tutaj wpompował mnóstwo i potem rzucał kontem chocby Heisenberg, ale kto bogatemu zabroni znam wielu od ciebie którzy na poprzednich swiatach też się kasowali i dramy nikt nie robił raz się wygrywa a raz przegrywa. A co do...
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    sorki za ortografie, ale wiele lat za granicą mieszkałem i polska języka to trudna języka:P i z tego co pamiętam to od samego początku większość z nomad chciała grać bez dyplo i to my zwlekaliśmy z rozmowami więc ta kosa to taka problematyczna
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    akurat też tam grałem w nomadach i takiego bałaganu na forum nie widziałem, obrzucaliście się błotem nawzajem wiara kisiła wojo, konfa dorka wjeżdżała jak w masło, a co do frontu z lb to ja pamiętam trochę inaczej, jak wiedziałem jeszcze przed upadkiem nomadu, że większość z mojego członu...
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Dla mnie logiczne było, że nie możemy tego skończyć razem
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    u was to chyba podobnie w ilości członów, a jeszcze sobie to hdz przygarneliście:P
  9. Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    a ty na początku wojny na froncie z nimi puściłeś kierownice, nie głupio ci??
  10. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    może i jestem nobem ale ze wstydu przed innymi nicku nie muszę zmieniać superproplayerze ;)
  11. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    ale on nie zmienia nicku bo mu się tak podoba tylko chce ukryć swoją tożsamość aby go nikt z poprzednich światów nie rozpoznał:P
  12. Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    O i znowu rynsztokeNN
  13. Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Ale patola chłop z rynsztoka wyszedł
  14. Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    przytoczyłem ją do wypowiedzi twojego kolegi z plemienia który wyzywa innych na fo, chyba , że ty nie wiesz co piszesz albo piszesz w sposób nie zrozumiały
  15. Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    A gdzie empatia w niszczycielach?? Ness jest niesmaczne w w ironicznym ale konstruktywnym podsumowaniem wojny tak?? a język rynsztoka od niszczycieli to już jest ok?? Oj widzę że tak jak w wojnie tak i na fo walczycie
Do góry