Najnowsze treści autorstwa Ruch Zdzieszowice

  1. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    W sumie mogło tak byc, pamięć już nie ta, szczególnie z tamtych czasów mało się pamięta ;)
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Powodzenia Aresiaki, na froncie jeszcze mnie nie ma (prócz jednej wioski) ale liczę na dobrą zabawę zaczynająca się dziś. Wbrew trendowi dodam że mam nadzieję iż będzie trwała jak najdłużej bez rzucania kontami/rekrutacji. Akcja miałaby inny efekt(choć kto wie jak wyjdzie) jakby gracze z Ti...
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ogólnie wytykanie jednej koalicji że chuja gra przez drugą jest śmieszne, bo na tym świecie wszyscy dyplomatycznie chujowo grają, bez wyjątków. Tutaj ten mem ze spajdermenami pasuje idealnie. Świat niestety już się ułożył, jak nie będzie kos to każdy wie jak to będzie wyglądało, nam szarym...
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Brzmi jak hejka, chcesz diodke ? ;)
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Niestety... Tego się nie spodziewałem, nie zostaje mi nic innego jak posypać głowę popiołem z wczorajszego grilla i nie wypowiadac się już w obronie ti.
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Proponuję dać speed na różowo. Nie musisz dziękować za rozwiązanie problemu ;)
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ogólnie że Mirek sam sobie narobił do piaskownicy to wszyscy wiedzą, ale dlaczego Wy ciśnięcie po Mirku, a nie po tych chorągiewkach co się ukrywały u niego w plemieniu. Takie zachowania trzeba piętnować, a nie się nim chwalić. Podobnie jak graczy ban którzy przeszli do enek, jak kumpla czy ob...
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Nic nie poleci na Ares ze strony graczy ti przed końcem wygaśnięcia Pona, szanujmy sie. Widzę rada się dogadała, a Ty wskakujesz z jakimiś swoimi teoriami byleby tylko ubliżyć. Sobotni poranek jest napij się kawki zjedz śniadanie czilluj, fajna pogoda za oknem. Mniej jadu.
  9. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Żenujące te plemiona dzisiejszych czasów, wyścig szczurów inaczej tego nazwać nie można. Zamiast wojen rekrutacja, szybkie ustalanie koalicji, fuzje, jednym słowem tragedia. Nie o takie plemiona walczyłem od S1. Cieszę się że jest to (prawdopodobnie) mój ostatni świat. Pozdrawiam z rana @dla...
  10. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ares zadowolone z obrony, witam zadowolone z ataku, a tu tyle jadu. Walnijcie po kielonie wspólnie za dobrą zabawę (bo o to w tej grze chodzi) ustawcie znów swoje Mk i czekajcie na odwet.
  11. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Gość zwyzywał speed za rekrutację, po czym dostał zaproszenie przeszedł jak szczur i wyżalił się tym razem na swoje byłe plemię. Cytując klasyka: "On to napisał, on to naprawdę napisał Xdddddddddddd" Jak speed zaczną tracić 50 to już można Cię zapraszać czy dopiero od stu ?
  12. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Wybacz obrazę, po prostu irytuje mnie jak ktoś na siłę próbuje wrzucić tu swoja przekłamana narrację. Patrząc od startu s200 to jedynie APK i witam walczą więcej od Ti, choć może nie więcej, a z przeciwnikiem na wyższym poziomie. Nezus nie daje odpocząć naszym dzielnym wojaka i zanim wrócą do...
  13. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Krzykacz wejdź w ranking agresora plemion, następnie w ranking wojen, a później się wypowiadaj. To że nie wskakujemy na forum że przejęliśmy xx wiosek od wroga, bądź że odbilismy akcje kumpli to nie znaczy że nic nie robimy. My po prostu wolimy sobie grać i czerpać przyjemność z gry (póki brika...
  14. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Dzień dobry
  15. GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    Z tego miejsca chciałbym również podziękować za dobra zabawę na froncie Węgierskim przyjaciołom. Szkoda że tak wyszło (głównie położenie na mapie) i się bijemy, mam nadzieję że jeszcze kiedyś gdzieś się spotkamy. W końcu wojna bez wyciągania graczy, kretów czy nie czystych zagrywek, a z głową i...
Do góry