Najnowsze treści autorstwa rehab

  1. Dyskusja - zaczynamy ;)

    Biedny wniebo nie ma własnej woli. Od 190 to Ci się nieźle odkleiło gościu.
  2. Dyskusja - zaczynamy ;)

    Zapomniałeś dodać “chuju do szczania”
  3. Dyskusja - zaczynamy ;)

    Wszyscy są tak zajęci obrzucaniem się łajnem, ze o VIPach zapomnieli co sobie po cichutku wioseczki podkradają. Chciałbym również zaprosić wszystkich jutro na obiad, będzie podawana mizeria z boskich ogórków. Rozbiórka największego ogóra na serwerze rozpoczęta. Mizerii wystarczy dla każdego.
  4. Dyskusja - zaczynamy ;)

    Ten przecinek to jakiś odklejeniec jest. Ze 2 tygodnie temu mi pisał, że nas wszyscy dookoła okłamują i że niedługo zobaczymy co z nami zrobią. A tu się chyba okazało, że to jego wszyscy dookoła okłamują bo to w nich teraz wszyscy wjeżdżają xD
  5. Dyskusja - zaczynamy ;)

    Tak to nawet koalicja ugiętych kolan nie klękła ostatnio jak masówka akcje zrobiła. Ładnie weszło, gratulacje.
  6. Dyskusja - zaczynamy ;)

    Rozłam
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ale śmierdzi darmami w topce.
  8. Dyskusja - zaczynamy ;)

    Lepiej powiedz co tam przed gifciakiem ukrywacie xD
  9. Dyskusja - zaczynamy ;)

    To dużo monet musiałeś naklepać.
  10. Dyskusja - zaczynamy ;)

    @Marzyciel. akcja nie ma wchodzić dopiero jutro? ;/ inni na jutro lecą, w sensie ze na sobotę bo Jutro też lata
  11. Dyskusja - zaczynamy ;)

    Jak miał surke kliknąć jak spał? Po prostu limit farmy nie pozwolił więcej wziąć.
  12. Dyskusja - zaczynamy ;)

    Dokładnie, a dla bezpieczeństwa farmę wysłał na drugi kontynent bo do 9 rano wrócił tylko jeden koń.
  13. Dyskusja - zaczynamy ;)

    Co to ma do rzeczy? Chciałeś przykład bota to Ci pokazałem. Chociaż może faktycznie tak jak kolega wyżej napisał, zapomniał po prostu o toporkach cofając offa. Typowy błąd.
  14. Dyskusja - zaczynamy ;)

    Proszę bardzo. Farma rozesłana a właściciel sobie smacznie śpi.
  15. Dyskusja - zaczynamy ;)

    Właśnie miałem pisać, że ćwiartka praktycznie już ugrana.
Do góry