Najnowsze treści autorstwa Qorny v2

  1. Qorny v2

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    PS. Dzięki informatorom <3 nawet OFF można się pośmiać hehe
  2. Qorny v2

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Siema ;) Słyszałem że SPEED przyszło się dzisiaj chwalić że wyjaśniło plemię z łapanki założone przez Mirka, który już w analizach miał marne szanse na przetrwanie. Do tego SPEED wpierdoliło tam swoich ludzi od startu świata. Ludzi którzy mieli pewne "zadanie". Hehe. Ja to mam pizdę ze...
  3. Qorny v2

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Hehe, zgadzam się z Awkiem :D 80% plemion nie nadąża za tym jaki szybki to serwer, nie zdziwie się jak jakieś warzywa się nawet przemkną do końcowego w którymś plemieniu. Wystarczy siedzieć cicho i wysyłać deffa raz na 2 dni zza 15tej linii xd Dzisiaj była ta akcja APK burząca na Witam? Nie...
  4. Qorny v2

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Jak ktoś potrzebuje kłódki bo mu na darmy po banach nie starcza to można pisać PW. Wbije się pośmiać z kłódeczkami i to za friko o dziwo, bo dzisiaj wszystko piniondze kosztuje <cisza>
  5. Qorny v2

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Słyszałem o banie w N!kach, kilka u Speedów, Witam też kilka. APK / TI jak się bawicie tam u Was?
  6. Qorny v2

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Dla mnie ten świat to idealne podsumowanie ostatnich lat plemion. Można cisnąć bekę, poświrować na FO, ale kategorycznie nie grać na poważnie. Szkoda czasu ;]
  7. Qorny v2

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Bany ? Oczywiście że nic nie wiem o żadnych banach, głupie pytanie. Gratki dla supportu hatszzzzz
  8. Qorny v2

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Wiadomo, do wieczora i tak jeszcze długa droga.
  9. Qorny v2

    Analiza świata by ©Qorny

    UPDATE SERWERA (pewnie jeden z ostatnich) Po 1 miesiącu serwera, ranking ekip (subiektywny): 1. Speed 2. Witam 3. N!ki 4. TI 5. APK 6. WYGI Jak sobie słucham opowieści z każdej z ekip to ilość bociarstwa rośnie, ilość skilla i czasu w dowództwie spada i to dramatycznie. Pozostaje mi gromkie...
  10. Qorny v2

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Słyszałem że jutro Witam wali APK. Powodzenia, kibicuje <szampan>
  11. Qorny v2

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    Wnioskuję o wydalenie stąd pikinierów i mieczników <cisza>
  12. Qorny v2

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    Jak wywalisz gunfo z ust to dalej niesmak pozostaje. Szczególnie jak wcześniej zastanawiałeś się czy to zrobić. Ja tam preferuje dokładne szczotkowanie zębów.
  13. Qorny v2

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    Świetne wiadomości, będę chyba śledził nawet jak skończę grać <przytul>
  14. Qorny v2

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Nie psuj se psychy, nie warto
  15. Qorny v2

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Nie było mnie ostatnie 200 stron ale słyszałem że posypały się bany za darmy i pushing. Ehehehehehe, dusić i dociskać darmiarzy, reportujcie co się da <cisza> <cisza><cisza> Speed wciągajcie wioski szybciej
Do góry