Najnowsze treści autorstwa Potężny Robert

  1. 1000 powodów, by nienawidzić APK

    Przecież można dowolnie zmieniać nazwy raportów
  2. 1000 powodów, by nienawidzić APK

    Też potrafię taki ss zrobić, chyba nie wyprzecie się że wasz gracz miał taką nazwę wioski jaką miał
  3. 1000 powodów, by nienawidzić APK

    aPK ma zero poszanowania dla przeciwnika, żałosne plemię Zgłoszenie do suppka wysłanie, mam nadzieję ,że takie coś zostanie ukarane
  4. Żałosne zagrywki by APK

    Wiecie co jest smutne, kiedyś taka akcja była by piętnowana przez wszystkich, teraz jest to rzecz, która przejdzie bez większego echa, bo zostaliśmy już przyzwyczajenia do takich brudów.
  5. Żałosne zagrywki by APK

    Ale nikt o zastach nie pisał, zobaczymy kto dostanie bana, ale pewnie nikt, za łatwo w tych czasach obejść pewne zabezpieczenia. Żałosne jest tylko to że posuwacje się do takich zagrywek
  6. Żałosne zagrywki by APK

    Już my wiemy jak to apk działa
  7. Żałosne zagrywki by APK

    APK włamało się na konto BolecNoLove i wysłało atak na desing92 Dziwnym trafem apk czuwało i szybko przejęło wieś: Ze względu na dobro śledztwa więcej dowodów nie ujawniamy, zostaną one przekazane do supportu plemion , który niestety działa bardzo wolno. Nie pozdrawiam apk, jak zwykle...
  8. Darmy sPEED: wiosek starczy dla każdego!

    Jeśli magiczny canarinios dostał siłową rozbiórkę to chuj mui na morde, dobrze mu tak za zdrade stefanow. A wielki suna.pl stoi niepokonany wśród tych czerwonych kropków apk. Nie mają mocy by go przejąć.
  9. Jedyna celna analiza dyplomatyczna i plemienna

    Słaba bo słabo ocenił twoje plemię xd żałosne są takie teksty, jakby dobrze ocenił to byś chwalił. Jak takich ludzi się nazywa bo mi brak słów by określić takie osoby jak ten szumix. Według mnie analiza 10/10
  10. GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    Najlepsze mapki, pamiętam że był jeszcze do RA i RO. A no i koniecznie musisz Stefanów dodać.
  11. Darmy sPEED: wiosek starczy dla każdego!

    Dobra dobra zobaczymy za kilka miesięcy jak już w Speed będziecie to wtedy wyciągnę wam te posty.
  12. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ja ani razu jeszcze nie dostałem żadnego ostrzeżenia choć powinienem i aż dziw mnie bierze, że te konto tak długo na FO żyje XD Jakby modowali jak kiedyś to tu byłoby chyba z 250 stron mniej
Do góry