Najnowsze treści autorstwa Operatorzy kosiarki

  1. Operatorzy kosiarki

    Witam. Mam fajne konto na 187, teraz top 53, ale zaraz wskoczy w okolice top 25 . Ustawienia...

    Witam. Mam fajne konto na 187, teraz top 53, ale zaraz wskoczy w okolice top 25 . Ustawienia świata tez fajne. Przydałby mi się coopik, bo z nudów poszedłem na front, a z czasem jest różnie. Jak coś to pisz. Ja gram już z 10 lat, więc wtopy na koncie nie będzie. Pz Andrzej
  2. Operatorzy kosiarki

    Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    Dobra. To zobaczymy co się tam nauczyłeś. Jak jutro mi się będzie chciało to wyślę na Ciebie trochę offów. Nara
  3. Operatorzy kosiarki

    Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    W tej grze to pp sie i zarabia i wydaje, ale ja Cię tego uczył nie będę. Jak chcesz grać bez pp to są światy parzyste, tylko się tam nie zdziw, że Ci tam nie pozwolą grać dla wspólnej zabawy ze znajomymi, bo tam też liczą się wyniki. A na arkadii kiedyś grałem. To nie wstyd.
  4. Operatorzy kosiarki

    Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    PsychO nie kłania się przed nikim, dla nas liczą się tylko wyniki." A Ty, przepraszam po co grasz ? Bo w sumie, żeby w miarę spokojnie za małą ilość pp i na luzie sobie pograć to jest Arkadia. Piszę bez złośliwości. Po co logujesz się na świecie, gdzie, żeby pograć trzeba wydawać pp i jest...
  5. Operatorzy kosiarki

    Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    Mam z nim na pieńku od chyba 126 <boks>
  6. Operatorzy kosiarki

    Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    Wejdzie tu Tadziu ze swoją ekipą ?
  7. Operatorzy kosiarki

    Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    Tu się zapowiada szybszy koniec niż na 181. Jak patrzę po nickach LWH to najlepiej jakby oni podzielili swój sojusz na pół i zagrali przeciwko sobię. Na teraz nie widzę tu ekipy, która by im w tej walce mogła przeszkodzić. Piszę to patrząc z boku i obiektywnie. Ja pójdę do TOS ćwiczyć obronę...
  8. Operatorzy kosiarki

    Special 26!

    Dokładnie. 4k pp i już pełna giełda. To już 177 jest lepszy bo tam dalej coś można zarobić.
Do góry