Najnowsze treści autorstwa OdKlEJoNy n0cnYSpIeL

  1. P o t ę ż n a Analiza

    Posuwisto zwrotne. Tzw. "walenie do sytuacji na świecie". W zależności od tego, kto jest "u góry" ten wykonuje te ruchy.
  2. Dyskusja

    Jak oni mogli. No przecież jak oni mogli!!!
  3. P o t ę ż n a Analiza

    Aktualizacja wleci jak już się skończą ruchy rekrutacyjne jak coś.
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 202

    AVE STEFANY BUCZKI DO GNOJU
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 202

    Hej Ania, chciałbym porozmawiać na priv. Jestem w stefanach ale czuję, że oni są złymi ludźmi. Pomożesz mi wyjść z mojego prywatnego więzenia?
  6. P o t ę ż n a Analiza

    Jak mają mnie złapać za rękę jak ja nie mam rączek
  7. P o t ę ż n a Analiza

    To samo jest w wojnie PSS - OrO. Gro wiosek z akcji to warzywa typu Pan Krzysztof Warzywo który wyjątkowo nie miał czasu bronić akcji - mieli bronić coplayerzy ale olali temat czy cos
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 202

    Lepiej szukać mięsa armatniego XDDDDDDDD
  9. Dyskusja o sytuacji na świecie 202

    @Covco jak tam bracie, stoisz jeszcze ? Nowe światy nowe możliwości, kiedy się obsrasz ?
  10. Dyskusja o sytuacji na świecie 202

    Jakie te buczki są żałosne wysyłam im wiersze a oni gardzą kulturą ha tfu widać że to ledwo podstawówkę skończyło i nie potrafią docenić sztuki i poezji
  11. Dyskusja

    Chociaż jakieś kliny były? xd
  12. P o t ę ż n a Analiza

    Dziś będzie krótka analiza. Sytuacja na mapie nie zmieniła się za wiele. Kilka plemion z centrum prosiło by nie traktować ich jednak jak koalicje, bo tam "jest sojusz ale brak wspólnego działania". Od kolejnej analizy będzie wprowadzona RÓŻNICA W STATYSTYKACH - OD OSTATNIEJ AKTUALIZACJI...
  13. Dyskusja o sytuacji na świecie 202

    AQUILA BRACIE JAK FAJNIE ŻE JESTEŚ
  14. Dyskusja

    Dziękuję za zwrócenie uwagi. Z uwagi na zaniedbania - brak flagi - rozbiórka. Mimo że bonusy odpalił to i tak myślę że rozbiórka jest niezbędna.
  15. Dyskusja

    Tymczasem wioski kratka w kratkę z wrogiem, wręcz delikatnie za linią frontu:
Do góry