Najnowsze treści autorstwa MephistOne

  1. MephistOne

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Jak znudzi nam się bicie Ok3ma ;D
  2. MephistOne

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    No nie da się ukryć, rok świata i wydane PP zmarnowane w błoto przez chore ambicje Radnych Ciężko jest mieć ez świat, skoro na froncie są ludzie, których zastowalismy jeszcze w październiku, bo nie dawali rady xd
  3. MephistOne

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Jak tj Ok3m głosi... On nic złego nie zrobił, to NeSs wbiło Kose ;) Pisanie do wspólnego wroga, żeby bić NeSs to przecież nie kosa, to były tylko rozmowy ;D Co złego to nie Rada Kos z wodzem na czele, to wszystko NeSs xD Przynajmniej chłopaki dostali lekcje, jak nie traktuje się sojusznika...
  4. MephistOne

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Ja proponuję spojrzeć na mapę ;D
  5. MephistOne

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Jace dzisiaj znowu zamkną i będzie tydzień stypy na FO, a tak to chociaż jest się z czego pośmiać xD
  6. MephistOne

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Jaca startuje na każdym i na każdym taki sam wpierdol i zmiana nicku xd
  7. MephistOne

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Ostatnio w niedzielę dwa razy Jaca dostał odwyk, ale widzę że dzisiaj do poniedziałku go przetrzymali na wolności i już widać negatywne skutki ;D
  8. MephistOne

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Ok3mowi wrzućcie zasty, niech siedzi jak narobił syfu ;D
  9. MephistOne

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Niektórzy w kosach nawet na 191 grali bez spiny dla zabawy po tym, jak skończyły się małpy co za PP sprzedawali zalety ;D W sumie to 90% z tych, którzy głośno szczekali i już ich nie ma pisali, że nie grali tu na poważnie ;D;D Chuj, że wcześniej setki tysięcy PP na kupowanie zastow wywalili...
  10. MephistOne

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    2ms to masz jeszcze luz, na mnie walił wszystko w to samo MS, jak mnie straszył i się wycwanił, bo najpierw puszczał offa a potem grube, więc off wchodził pierwszy i tego już nie dało się klinować xD Na jego szczęście zrozumiał, że źle postąpił i potem mnie przepraszał xD PS Jak to jest, że...
  11. MephistOne

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Witam przyjaciela ;p
  12. MephistOne

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Kurna, kasuje się, nie wiem co odpisać xD Pisz do Ok3ma, że wygrał świat xD
  13. MephistOne

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Widzę rozłam w Kosach xD @ok3m serio nie potrafisz napisać ludziom, że dałeś dupy i kończymy świat tylko ludzie sami odchodzą, nie wierząc już w żadną Twoja bajkę ? ;D
  14. MephistOne

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Ogarniemy - z 1k zagród wystarczy ? Jak coś, pisz o zapkę
  15. MephistOne

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Może już schodzi mu weekend ;D
Do góry