Najnowsze treści autorstwa Marudny Lord Tankred

  1. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    dupa to boli raczej twojego partnera dAmszota ,ale z tego c widzę to raczej ty zwieracze częściej otwierasz :D
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Powiedziałem ci koński zwisie żebyś się nie udzielał jak dorośli rozmawiają :)
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Od początku byłem na froncie nie to co ty jak wszedłeś na front to zassałeś deffa i udawałeś cwaniaka :) inni wgl nie posiadali go bo ty razem z resztą patusiarskiej rady mieliście go podostatkiem :D
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Wkońcu ryj damszota upubliczniłeś :D
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Stul pysk zwierzaku nie udzielaj się tam gdzie ci komendy nie wydano :) wracaj do budy kundlu zapluty
  6. Dyskusja - zaczynamy ;)

    Nie podniecaj się bo menopauzy dostaniesz. Wracaj do piwnicy i rób przysiad bo kutas Rajmunda z Tulzy czeka.
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Łał sądziłem,że trafiłem na debila ,ale jednak jakiś orzeszek rozumu posiadasz :D Ps Tak wiem,że ci ktoś z under podpowiedział,raczej do inteligentnych nie należysz .
  8. Dyskusja - zaczynamy ;)

    @PacikW x Cuna kiedy wbijasz żeby od Jutra znowu dostać kosę na pysk.
  9. Dyskusja

    Ciech gotowy jesteś na wigilijnego śledzika w zalewie z pizdy tchórzliwej suki z kat ?
  10. Dyskusja

    Czemu obrażasz sykowskiego ? Chyba że masz na myśli wielkiego programistę z AKA co wymyślił bota tak wspaniałego że połowa KRP dostała bana :D
  11. Dyskusja

    Ja tam nwm kogo bardziej piecze :) dekkolt czym innym na Ciebie co wieczór leje
  12. Dyskusja

    Jebać Jabol i ta kurewską koalicję dzbanów. Czekam cały czas na wezwanie na policje.
Do góry