Najnowsze treści autorstwa Lord Miksa

  1. Lord Miksa

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Tak teraz patrze na speed to czołowi gracz to są exWygi Zalosne ze front musza pchać randomy z rekrutacji. Speed nic by nie znaczyło bez wyg i ich graczy!! To tylko pokazuje jaką wspaniała ekipe stworzył Mirek ale brudne zagrywki i manipulacja speed pokrzyżowały plany temu wspaniałemu liderowi!!
  2. Lord Miksa

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    ~Tymczasem cya dostajacy bana za boty na kilku światach. Ja rozumiem ze sobie jaja ale prosze cie. Chyba ze to taki sarkazm mocny ze kazdy i tak wie ze bociarzem jestes to sobie cisniesz beke z tego ze tabula swiruje
  3. Lord Miksa

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    @OdKlEJoNy Dual to samo chciałem pisać wszystko jak na tacy dane
  4. Lord Miksa

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    to jest wymiana jak w erasmusie oni od nas za chwile my od nich i tak bedziemy sobie graczy na wycieczki dawać
  5. Lord Miksa

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    tam o wiele wiecej osób chyba z 11
  6. Lord Miksa

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Też uważam że akcja świetna, widziałem to zaangażowanie w atakach. Ten błysk w oku i przemyślaną taktykę. Dodatkowo nie można omieszkać by pochwalić innowacyjnego pomysłu na wysyłanie wojsk bez maszyn naprawdę zaskakują nas takie zagrania, domyślam się, że macie o wiele wiecej asów w rękawie
  7. Lord Miksa

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ja też nie wiem, ale znam kolege co też nie wie, ale za to Speed moze ci powie
  8. Lord Miksa

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Wiezz gdzie mnie szukac. Ja tylko dla fabuły pisze te glupoty
  9. Lord Miksa

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Brika jak rekrutuje to na raz a speed to tak ciuła i ciuła a w ogólnym rozrachunku wyjdzie na to samo Co do wskazówek nie dziękuję. Jak prowadze swoje plemię to raczej wole walczyc niż tworzyć masówki i walczyć potem 70/30 i zgrywać kozakow
  10. Lord Miksa

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Speed pcha front rekrutacja? Ha stare nie znałem Pajton odpalaj rekru z ns
  11. Lord Miksa

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Albo kamis albo Ziętek tak obstawiam Ale bardziej zietek
  12. Lord Miksa

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    No prosisz sie o darmy zgredeczek
  13. Lord Miksa

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    No jak offy na pusto wchodza w jakies randomy o nazwie ns to sie nie dziwie. Na kim mam nabic jak nawet wasi gracze nie potrafia mk uruchomić w 6tys wioskach. Zalosne
  14. Lord Miksa

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Essa ale łatwo poszło dziś. Myslalem ze ns bedzie stawiac opór a tutaj nawet diody powbijane na ich graczach.
  15. Lord Miksa

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Sie nie tłumacz kasacja to kasacja
Do góry