Najnowsze treści autorstwa Kejmen x eselufox

  1. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Ludzie nie kłóćcie się. Świat wygrany, spotkamy się wszyscy jeszcze nie raz, po co się obrażać na koniec…
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    No i wygrane. Dzięki AoS za grę, było mega trudno i wielki szacunek dla was, swiat bardzo trudny i wymagający. Widzimy się na next :)
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    My nie używamy bota, zwariowales chyba
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Stefany widzę stara szkoła, tak trzymać xD
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Bierzcie go w pizdu xD
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Kiedysiek top
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    To dziś jakaś akcja była? Szkoda ze key nie mówiło, bym się zalogował chociaż
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Dzięki aosy za dzis, fajny dzień, ładna obrona z waszej strony. Wychodzi na to ze jeszcze trochę programy ten świat :D
  9. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Różnica między nami jest taka ze ja jak dostałem na łeb to siedziałem i ratowałem sytuacje. Poszło mi złe, pogratulowałem wrogowi świetnej akcji i tyle. Na poprzedniej akcji wcale nie przygotowałeś konta do obrony, powiedziałeś ze wolales poświecić czas dla rodziny (i w sumie szanuje za to) ale...
  10. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Widzę to gowno Kiedysiek się to udziela i zgrywa cwaniaka, ale jak trzeba było bronić swoje konto to troszke inaczej piszczał hahahahaha
  11. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Key bardzo dobra akcja. Aos bardzo dobra obrona. Panowie gramy to z klasą, niech wygra lepszy!
  12. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Kiedysiek zapomniał ze nie ma bocznych kołek w rowerku i wpadł w poślizg zderzając sie z wagonem aos będącym w ruchu jednostajnym prostoliniowym ustawionym rownolegle do umiejętności obronnych kiedyśka
  13. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Co nie wyszło? Tory były złe i podwozie, podwozie tez było złe
  14. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    O Matko Boska, co to, co to się staneło?
  15. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Święty Antoni, miej KEY w swej opiece, AMEN
Do góry