Najnowsze treści autorstwa Hunter x Hunter

  1. Hunter x Hunter

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Jakie włamy? Przecież normalnie zasta dostaliśmy to jaki to włam na konto? XD
  2. Hunter x Hunter

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Czyli strzały ze ślepaków randomowego płaczka. Tak czułem, że nic więcej nie pokażesz.
  3. Hunter x Hunter

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Rozwiń, chętnie posłucham Twojego szczekania.
  4. Hunter x Hunter

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Pójdą, bo pewnie z połowa to mulciaki ciągnięte z vpna przez witamców
  5. Hunter x Hunter

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Nie tylko on. Skoro opcja pedalsowska w innych plemionach została odkryta to jeszcze @pajton.88. musi zmienić coopa. Nie mówiąc już ilu graczy APK grało w speed. Speed kolejny świat gra samo na siebie i próbuje wmówić opinii publicznej że jest inaczej. Przypominam że na 184 też grali przeciwko...
  6. Hunter x Hunter

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Nie nam się będziesz tłumaczyć, a towarzyszom prowadzącym śledztwo. Powołuje dwóch najlepszych śledczych od spraw beznadziejnych, aby zajęli się tą sprawą. @Nitro Cee @Kadłubek Całe fo czeka na Wasz wspólny raport
  7. Hunter x Hunter

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Nie wiemy, ciężko z czasem i ciężko nadążyć za TI robiącymi akcję co 3 dni. Coś tam leci niby, ale no musimy się wziąć w garść w końcu.
  8. Hunter x Hunter

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Oho, chyba ktoś musi przeczytać poradnik o taranach shadowka. Odezwij się do wujka na plemionach to Ci wyślę.
  9. Hunter x Hunter

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Jak coś to tylko pierwszy jest beżowy. Prezes nie ma żony tylko kota więc nie Roche kłamiesz
  10. Hunter x Hunter

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Z 5 dużych ekip, które wystartowały potrzebne są aż 4 w koalicji, żeby pokonać speed? Jeszcze P! zreaktywujcie, żebyście mieli na pewno jakieś szanse xD Zresztą jak apk miałoby zmienić stronę? Po tym jak brika złamała wszelkie umowy, ktoś ma się z nią umawiać na zmianę stron? Przecież 180 dnia...
  11. Hunter x Hunter

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Zrobiłem to za Was forumowicze, nie dziękujcie.
  12. Hunter x Hunter

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    APK przespało ostatni dla siebie moment żeby wbić koskę w SPEED i zebrać większy teren, gdzie zawsze mają o wiele więcej szans wygrać świat szybko przejmując pustą masę SPEED, niż kiedy są na smyczy keymila i od jego słowa zależy istnienie ich na tym świecie. Keymil jednym prostym ruchem...
  13. Hunter x Hunter

    Mapek Stuknietygo nie może zabraknac

    No ale dyplomata do nas się nie odezwał pewnie dlatego, że już go nie mieli bo byli pod butem. Bo to chyba o wioski na k44 chodzi, poszłyby do oddania no ale to trzeba być podmiotem a nie przedmiotem
  14. Hunter x Hunter

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    @Pa-Triota dabuś skoro my nie przyjęliśmy żadnej akcji to co powiedzieć o Was? Co Was w sumie mogło zaatakować, orki z Majorki?
  15. Hunter x Hunter

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Czyli dokładnie to co napisałem. Akcja pon witam ti Reakcja rozmowy z lohns i z Wami Oboje wiemy, że brika nie była przekonana do mojego pomysłu, w przeciwieństwie do Ciebie. Z racji tego, że uznaliśmy że gracie głównie na czas nie odpowiadając to klepnęliśmy lohns, na co Waszą reakcją był...
Do góry