Najnowsze treści autorstwa HaremHunter

  1. Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Bo tu gra CISZA.
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    i kto tu powinien zmienić płyte... że Tobie nie wstyd xDDD jutro czuje że dostaniesz zakaz na FO
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    przegladam ten screen 5 razy i dalej nie widze tam 7snu w przejęciach. Tabletki przestały chyba działać :/
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    ze zbanowanych to tylko jedna osoba Ci wioskę przejeła reszta bez bana, zaraz pewnie napiszesz że "pewnie support nie złąpał"
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    skoro tak ładnie prosisz to spełnimy prośbę w odpowiednim czasie :) Frazeologizm ten nie oznacza „przestań się kompromitować”, lecz „oszczędź mi dalszych upokorzeń i pozwól wyjść z honorem z ośmieszającej mnie sytuacji”. Jest to przyznanie się do przegranej i gotowość poniesienia konsekwencji...
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    czyli kasacja poszła
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Wystarczyło zdjęcie blokad żebyście zrobili potężne 1:3,72 w ataku XD
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Rozumiem że całe forfun prosiło o pomoc że wlazłaś na świat żeby z zasta ustawić obrone?xD
  9. Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Przypominam Ci że masz na froncie mnie i Marchewke. I jaki mamy wynik osobisty?:P
  10. Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Kolejny wielki sukces funny, zrobić + na banach, poza nimi akcje 1:2.50+ i to czasami na - potrafili wyjść :rolleyes:
  11. Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    a jak staty z dzisiaj?
  12. Świat 184

    To jest temat tabu o którym nie rozmawiamy.
  13. Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Wyobraź sobie że już nikt nie reaguje na przyśpiewki... BO WSZYSTKIE WOJSENY TO JEDNA RODZINA~~
  14. Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Zaraz przyleci jakiś forfun że fermie siejesz bo podbili '4' wioski a nie 3! To że na 4x mniejszym plemieniu od nich to co innego... zaczynam się domyślać po co te 4 w tej ich nazwie.
  15. Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    to jednak forum trolluje i ucina linka dziwnie już poprawione :)
Do góry