Najnowsze treści autorstwa hahapl21

  1. Dyskusja o sytuacji na świecie 195

    Nic nie koloryzuję. Ale odnośnie reklamacji co do świata 187 zapraszam na FO poświęcone temu światu. Fakty są faktami, A to, że nie tylko Vermin tak mówi, a i LWH i Psycho (oczywiście nie każdy i nie wszyscy, chodzi mi o zasadę) sprawia, że ja się kłócił nie będę, bo nie ma o co.
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 195

    Właśnie ja tu siedzę i się zastanawiam czemu tych odbitek nie ma. :/ Czyżby rybkom zabrakło skilla? Staremu psycho? Nie możliwe... Plus są tam z LWH chłopaki, was o skilla akurat posądzam niektórych, więc co tak cicho tam?
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 195

    Racja, był w psycho, mój błąd. Już zmienione
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 195

    Pełna racja. Niezależnie od powodu Psycho sięposkładało po 1 większej akcji prawej flanki Vermintide. To był czas gdy lewa flanka miałą problemy z LWH i nie bez powodu. Pomijając fakt, że lewa uratowała prawą deffem w krytycznej sytuacji, to znaczenie ma jedynie to, że psycho na akcji prosiło o...
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 195

    Z RYBEK PsychO: Ale Odlot - wcześniej znana jako .owca bodajże zawodnik Sandre Pimpuś Dominatorxd LWH: marcin999186 MatlesS sadzio9 Król Fabian* RZULF: Vibronics Terminatorka1992 W WO nic nie znalazłem co bym pamiętał ;)
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    Ojoj, Chubi kończy? Czy bana wylapał?
Do góry