Najnowsze treści autorstwa GreatGatsby

  1. GreatGatsby

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    wtedy będzie kasacja kont i jakaś słaba wymówka ;)
  2. GreatGatsby

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    GreatGatsbydzisiaj o 13:52 XDD Nitro Ceedzisiaj o 13:52 to można brać twoje wiochy czy się bronisz :P? bo nie chcę atakować jak się bronisz GreatGatsbydzisiaj o 13:51 Nie Nitro Ceedzisiaj o 13:49 hej, nie grasz już? masakra xDD no szkoda ze tu blokady składów nie dali, moze mniej osób by...
  3. GreatGatsby

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Przecież Ci piszą że oni od początku grali pod to przejście xD Od 9s gram i tam też były przejścia,gdzie horda zrobiła sobie plemię na 200s i to było poruszenie .( Nie pamiętacie raczej)ale gdy speed jest na świecie jest to robione masowo po czym świat się kończy . I najlepsze że chcecie...
  4. GreatGatsby

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Brawo Wy to zaczeliście a teraz mówicie że element gry to podkładanie graczy u innych żeby ich zrekrutować xD Już pisałem ,na clasicu pokazaliście ,podebraliliście graczy którzy myśleli że coś z wami ugrają ale jak się okazało że centrum ze mną idzie do ojków to obraza że tak to się bić nie...
  5. GreatGatsby

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    mgr stx*1dzisiaj o 08:26 tez od poczatku pod to gralem :P i to dopiero poczatek tego co sie wydarzy! :P bo wystartowanie w jednym miejscu ekipą jest za trudne xDD wy chcecie zmian plemion bez zmian podejścia do gry ,co byście nie dostali ,nie wiadomo jakie nowe super ustawienia gra i tak...
  6. GreatGatsby

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    ja jebie xDDDD no i to są prawdziwe ambicje ,a nie jakieś obmyślanie taktyk i pokazanie że się lepiej ogarnia tą grę kolejny świat kolejne akcje speedów ale no ludzi się sami zgadzają na takie coś ;)
  7. GreatGatsby

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    jak w masło xDD no to było dobre xD ledwo 50 wiosek na graczy z łapanki mając jednoczesnie graczy którzy juz wtedy wiedzieli ze do speedów dojdą patrzac własnie na to rw no to z enkami nawet nie zaczynajcie tylko się skasujcie ;)
  8. GreatGatsby

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    najlepsze wyjście ,świat i tak się skończy tym że powstanie duża koalicja i wygra ta która pierwsza postanowi się skasować ;)
  9. GreatGatsby

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    nie wszyscy byli od spedów ,po prostu przekalkulowali ze chcą sobie pograć dalej na świecie i się nie przejmują że będą grać w speedach ;) ale będą mieć szanse na wygranie a z Mirkiem to się na teori konczy ;)
  10. GreatGatsby

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    no dla Mirka gratulacje za brak umiejetności ogarnięcia ;)
  11. GreatGatsby

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    mam nadzieję że się skasujecie jak na clasicu bo się przestraszycie walki bo was nie stać na nic innego niż takie właśnie akcje ;) top3 plemion xD nie wiem na którym świecie się wykazaliście czymś normalnym ;) śmiech na sali ;)
  12. GreatGatsby

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    czy wy w tych speedach nie potraficie normalnie zagrać tylko ciągle musicie robić to samo ? co za ludzie xD
  13. GreatGatsby

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    śmiejecie się z wyg ,że łapanka po czym robicie to co zawsze z przyjmowaniem ludzi do siebie xD bardzo brzydki potwur Pamiętajcie tylko żeby się tym razem nie skasować jak na clasicu gdzy mieliście się zmierzyć z ojkami xDD
  14. GreatGatsby

    Świat 200 nadchodzi!

    Chyba sporo osób czeka na 200s ,ciężko będzie dogodzić wszystkim ;) Mam nadzieję że świat będzie bez farmy albo z ograniczoną ,tak jak wiele osób pisze ,farmienie to żaden skill tylko że się poświeca więcej czasu na grę i jaką okolice się ma . Fajny pomysł jest z mieszaniem prędkością świata...
  15. GreatGatsby

    Czary Jackob666

    no ja np nie rozumiem tego jak wojsko jednocześnie się broniło i było na zbieraku xD skoro broniło to znaczy ze padło a jezeli wyszło do zbieraka to powinno z niego nie wrócic xD kmicic napisał ze czesto się to zdarza ,miał ktoś jeszcze?xD
Do góry