Najnowsze treści autorstwa Godlike

  1. Godlike

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    A lekarstwa wziales czy stary zabral marsjanki i pozostawil kolbe? Od samego poczatku mowilem, ze nie doczekam do konca bo bylem swiadom nadchodzacych zmian w zyciu ktore ten czas ograniczaly, chocby przeprowadzka :) I fakt jest taki, ze gdyby nie nessy na starcie swiata to bysmy ten cyrk zwany...
  2. Godlike

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    I dupe jak Okałem, rozwartą i gotową xD
  3. Godlike

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Byłem klaunem bo pisałem wiadomości cisnac beke? I tak wasze tegie umysly tego nie mogly przetworzyc i twierdziliscie ze pisze to GPT XD Ogolnie w Psychops nie udalo wam sie podjac rekawicy na zadnym polu i do tego ta durna rada ktora sie przyznala, ze chce wydymac Nesski XD #Stragedia #Iq200...
  4. Godlike

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Okałem nigdy nie był czempionem w logicznym myśleniu
  5. Godlike

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Ciesze sie, ze siusiaczki z kos wyłapały na dziure, że NoMy wyłapały na dziure. Ufencjusza akurat lubie, jeden z niewielu spoko kosynierów imho ale reszte to wysłać w sam srodek afryki :D Ok3m juz pewnie robi przysiady na butle zeby rozciagnac zacisk przed finałem. Patrzac ile kont kupili, ile...
  6. Godlike

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    KOSA je banany w skórce ^^ W sumie ok3m nigdy nie lubił zsuwać skórki przed braniem do paszczy :D
  7. Godlike

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Kolego, nie jestes wtajemniczony to prosze utkać albo wziać słoik tyłem jak ok3m robi kiedy potrzebuje uczucia totalnej dominacji :)
  8. Godlike

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Nie no, lepiej kupowac zasty za PPki i bliki albo wziąć na konto Matheo zasta, kondoma pęknietego który w zasadzie wbil podwojna kose XD to jest dopiero szczyt.
  9. Godlike

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Zmienimy nazwe na koniec xD nazwiemy sie kamien, by trafila kosa na kamien :) @ok3m dobra juz wiem kogo bijemy, nadal was i wy nam pomagacie, tak? Wszyscy na KosaN teraz?
  10. Godlike

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    @ok3m to kogo bijemy teraz mordo
  11. Godlike

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    a ty? Myslalem ze cie juz rozebrali :D
  12. Godlike

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Patrzac na sytuacja w KoS i NN
  13. Godlike

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

  14. Godlike

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    A co z 'Niszczycielskimi Kaczorkami' bo mieli pół kontynentu od nas wyciagnac i chyba zapomnialo im sie.
  15. Godlike

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    To jest najlepszy mem #Sojusznik
Do góry