Najnowsze treści autorstwa GeraltV47

  1. GeraltV47

    Dyskusja o sytuacji na świecie 201

    banik to banik, :cool: wyłapało się to ew. perma można conajwyżej za groźby karalne zamienic na perma na dany świat, ale nawet nie myślcie że cokolwiek uchroni was przed przewinieniem takim jakie wy odwaliliście, cieszcie się że tylko na banie się skończyło gdyż za takie cos mozna byc ciąganym...
  2. GeraltV47

    Dyskusja o sytuacji na świecie 201

    a co rozebrali cię?
  3. GeraltV47

    unban

    kappa xD
  4. GeraltV47

    Dyskusja o sytuacji na świecie 201

    no, w końcu trafili nie na zbieraninę tylko dobraną ekipę, aj trafiła kosa na kamień :cool: klepanie zbieranin konfa dopracowała do perfekcji
  5. GeraltV47

    Dyskusja o sytuacji na świecie 201

    Twój pierwszy nick to J69H, już nawet nie chcę wiedzieć czym się inspirowałeś go wymyślając. :D
  6. GeraltV47

    Dyskusja o sytuacji na świecie 201

    az 300? to cos dlugo bo ja na 180 dni wygrywamy swiat i spadam :p
  7. GeraltV47

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    bo Kjepa to marka, piszemy tylko z dużej litery
  8. GeraltV47

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    to nie kjepa tylko jakis noob siedzi u niego na zascie :rolleyes:
  9. GeraltV47

    Świat 200 (03) Długość nocy

    ja tam nie jaram sie swiatami bez gieldy wiec no
  10. GeraltV47

    [Pasek] Dodawanie plemienia do przyjaciół

    nie moge dodac plemienia ze skrotem nazwy zawierajacym spacje np. KoSa W nie wyswietla sie nic
  11. GeraltV47

    Skrypt do zbieractwa który optymalizuje ilość surowców na godzinę

    po tym jak pierwszy poziom ukończy misję zbieractwa zaczyna znowu od nowa potem drugi, trzeci, czwarty itd.
  12. GeraltV47

    Skrypt do zbieractwa który optymalizuje ilość surowców na godzinę

    będę niezmiernie wdzięczny ;-) tylko byle tam było do ustawienia % ile np. lekkiej kawalerii ma zostać wysłane na zbieraka, i innych jednostek bo wiadomo farma też wchodzi w grę, takie zabezpieczenie procentowe najlepiej bo ja polowe lk wysylam na farmę i druga połowę i toporki na zbieraka...
  13. GeraltV47

    Wygrywanie świata w kilka plemion

    Z uwagi na wyniki tej ankiety szykuje się kolejny kij włożony w mrowisko tej grze i coś co sprawi że ta gra będzie jeszcze większym pay2win dla tych co biorą kredyty by być w topce, osoba która założyła ten wątek nie ma kompletnie pojęcia o prowadzeniu plemienia jak Szari z resztą napisał...
  14. GeraltV47

    Skrypt do zbieractwa który optymalizuje ilość surowców na godzinę

    Witam, na wstępie chciałbym oznajmić iż wysyłanie zbieraka na wszystkie poziomy po równo czasowo tak aby wszystkie misje zbieractwa wróciły w tym samym czasie nie jest wcale najefektywniejszym sposobem zbierania, w pewnym plemieniu do którego miałem przyjemność należeć dowiedziałem się że...
Do góry