Najnowsze treści autorstwa DuniekRestless

  1. DuniekRestless

    MAPKIE

  2. DuniekRestless

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Jak mogli pozbawic praw jedynego założyciela tego plemienia xD ? Wytłumacz nam to bo nie wiem czy mam dalej kontynuować tą orke na ugorze xD
  3. DuniekRestless

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Sam wywołał Duńka z lasu nikt z Histeri KND czy Omer nie pisał mi żebym tu tego farmazeusza wyjaśnił... sam sie o to poprosił xD
  4. DuniekRestless

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Wiem Łukasz gratuluje specjalizacji w dziedzinie "informatyk" więcej info na FO s185 xD
  5. DuniekRestless

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Adwokat przyszedł, miło cie widziec na pw jednak potrafiłeś normalnie porozmawiać, mimo to że przyznałeś sie do przerabiania zdjeć to mam do ciebie sentyment za 159 ;*
  6. DuniekRestless

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Hahahaha XD To zajebisty pacjent, miał Duńka w enemy wrzucił mu komendy chwile przed akcją ten sobie sprawdził w jaki rejon sheri akcje rozpisal i gdzie offy wyslales i mu zabrał po minucie xDD nie no piekny jestes XDDD japierdole Co do bota nie dowodzi że używasz ale bez przeszkód byś używał...
  7. DuniekRestless

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Jednak pokazałeś jajca, Wydaje mi sie że tutaj nie grają ludzie pokroju IMP i mają wiećej IQ niż rozmiar ich buta tym samym nie dadzą sie złapać na tanią manpiulacje którą stosowałeś na s185, jak to jest z tym że wynosiłeś info z całego sojuszu (przy wygranym świecie) tym samym udostępniając mi...
  8. DuniekRestless

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Może jego nick podasz? Chętnie sie dowiem o kogo chodzi i zaczniemy powoli przedstawiać twoją osobe, żeby szersze grono 197 mogło poznać z kim mają do czynienia <tanczy><tanczy>
  9. DuniekRestless

    MAPKIE

    UPDATE 24.03.2024 Do zobaczenia w kwietniu ;)
  10. DuniekRestless

    MAPKIE

    Spróbuje coś dzis wyskrobać
  11. DuniekRestless

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    @Kang Hur już wszedł na takim poziom skilla po tych bronieniach akcji z łózka, że mu nocny nawet nie straszny xD
  12. DuniekRestless

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Tu chyba nikt nie ma wątpliwości, obserwując ostatnie dni <rotfl>
  13. DuniekRestless

    MAPKIE

    UPDATE 04.03.2024 See you in next 2-3 weeks.
  14. DuniekRestless

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    Kross ma wtyki w Inno Gejms nawet był na spotkaniu G20 w Hamburgerze w sierpniu tamtego roku. Jak dla mnie za niska ocena dla JUST co najmniej 8/10
Do góry