Najnowsze treści autorstwa Dromq94

  1. Dromq94

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    A poklikam sobie jeszcze coś, nie zawsze się gra na takiego oponenta pełnego kultury z wysublimowanym poczuciem humoru zachowującego szacunek do przeciwnika.
  2. Dromq94

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Ja tylko powtarzam deckusia on to giga szef w te wioski to wie najlepiej jak to wszystko wygląda
  3. Dromq94

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Ale szefu zazdro
  4. Dromq94

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Gratuluję ale wy to zawodnicy jesteście z deckusiem my to nawet podjazdu nie mamy do was, więc wynik dla mnie prawie na 0 na wojnie koalicji to jak sukces.
  5. Dromq94

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    +43 dzięki ofom omerty które leciały na jzk xd
  6. Dromq94

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Nwm czy tam jeszcze dostanie etat, bo tutaj chłopaki z under też wyrabiają godziny
  7. Dromq94

    Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    @Scyzoryk x MikołajSm nie przejmuj się haters gonna hate pamiętaj
  8. Dromq94

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Miłego dnia Deckuś <3
  9. Dromq94

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Damszot dobrze, że jesteś powiedziałeś Deckusiowi, że ty to załatwisz i dałeś mu plastikowy woreczek żeby zrobił sobie parę wdechów i wydechów na uspokojenie w tym czasie? Dobra chłopaki starczy mi rozrywki na dziś do następnego, zaparz jeszcze melliski Deckusiowi, bo szkoda żeby w taką pogodę...
  10. Dromq94

    Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    @Scyzoryk x MikołajSm do boju cała Polska patrzy
  11. Dromq94

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    No ta jak się dogadaliście z championem jak pizdy na chwilę, ale patrz teraz mi wróciła chętka do gry. Król barbarek idzie po ciebie :cool:
  12. Dromq94

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    hahha ale psycha siada
  13. Dromq94

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Ogólnie z waszym wyrzucaniem graczy, podbiciami sprzed dołączenia do wojny i zjadaniem waszych graczy z członu darm jesteśmy jakieś już +100 Jak będę chciał jakiś świstek to go dostanę, mi i moim graczom jego brak nie przeszkadza żeby was bić, a jedyne osoby, co tak usilnie zabiegają o wpisanie...
  14. Dromq94

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Dzięki @TiTinight x ChinaHacker za grę szkoda, że tak krótko i przypadkowo zbiega się z naszą akcją na was na środę, ale rozumiem cię doskonale trochę wstyd obskoczyć od małego LD na których graczy tak się pluło i wyśmiewało. Jak mówiłem uwu kolos na glinianych nogach opierający swoją grę na...
  15. Dromq94

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

Do góry