Najnowsze treści autorstwa Discord...

  1. Discord...

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    u mnie juz pada...psycha kurla :/ nawet do witajcow sie nie nadaje :( R
  2. Discord...

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Zapka nieaktualna.... :( tak więc.... Gramy do końca!!!! Ave Ares!! Cholera R
  3. Discord...

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    3 minuty i juz dzialaja :D szybkie chlopaki :D
  4. Discord...

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    co trzeba zrobic zeby dostac zapke do witajcow? czy tez ti... nie wiem jak juz sie nazywaja ale widac ze sa mocarni a ja w aresach jestem przesladowany za bycie rudym? R
  5. Discord...

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    nie liczac tego ze jeszcze TI lamalo dalej okres wypowiedzenia...ktory w sumie juz nie jest wazny :] teraz mozemy plakac jak witajce wczesniej czy jeszcze nie? :/
  6. Discord...

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    pewnie gracz TI... :]
  7. Discord...

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    wypowiedzenie dotrzymywane przez TI jak widać ;]
  8. Discord...

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    espada leszczu :D szanowac trzeba ;]
  9. Discord...

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    barby ale liczy sie stosunek RA do RO :/ plus witam pomoglo w przyspieszeniu zageszczenia terenu tam :]
  10. Discord...

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    nowa sila na swiecie powstala i tyle :] jutro wchodzi rozbiorka wiec znikamy ale przynajmniej sasiedzi nie musza juz barb zjadac :]
  11. Discord...

    Brzydkie Mapy by Aszu

    chwila!!! jest takie VeA czy tez SHIELD a nie ma smieci????????? skandal :( R
  12. Discord...

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    ale teraz to jak paczki w masle :] wpierdol dostali a i tak top1 i rzadza w ciszy :/ tak sie ladnie rozpisales o naszej nieudolnej grze ale to wy dostaliscie wpierdol wiec nie na miejscu jest wypominac slaba gre innym... zrobcie juz ten 4 czlon bo przeciez dogadaliscie sie (gieracz i siewca bo...
  13. Discord...

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    ja tu tylko farmie i nic innego nie potrafie :( no i juz silowa jest na mnie (nas) szykowana wiec czekamy z niecierpliwoscia :] za chwile cisza bedzie miala 5 czlonow a smiali sie wszyscy z wojsenow :D oni przynajmniej schodza z wagi w przeciwienstwie do ciszy :/ pozdrawiam i zycze spokojnej nocy R
  14. Discord...

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    kolejny czlon ciszy? :/ PRIDE wbija wlasnie na top1 za chwile wiec moze to jakas droga do sukcesu :/ R
Do góry