Najnowsze treści autorstwa Dave Zadymiarz Podziemia

  1. Dave Zadymiarz Podziemia

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Dziwna ta interpretacja, nawet jeśli mi się to teraz przypomniało i nawet jeśli to było 1pp to natura ludzka jest taka aby oddać :( Kwestię blokady już sobię wyjaśniamy na PW
  2. Dave Zadymiarz Podziemia

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Cześć, Scyzoryk mam do Ciebie wielką prośbę, mógłbyś skontaktować się ze swoim coopem Mikołajem aby odblokował mnie na fb, pomagałem mu na froncie i pożyczyłem trochę pp które chciałbym odzyskać. Ogólnie to mieliśmy dobry kontakt ale od momentu zwrócenia pp coś się popsuło. Pozdrawiam i z...
  3. Dave Zadymiarz Podziemia

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Nie no ten dupal przebija wszystko i wszystkich swoją spierdolizną. Czasu nie da się cofać ale można wyciągać wnioski na przyszłość, dlatego zaproponuje durexowi nową reklamę dla kondomów z ilustracją dupala.
  4. Dave Zadymiarz Podziemia

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Co świat słyszymy zawsze to samo "to wina damszota"
  5. Dave Zadymiarz Podziemia

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Przez dwie godziny tłumaczyłem klientowi gdzie popełnia błędy i jak ma naprawić ich skutki. Podczas rozmowy trzymałem w ręce spierdolonometr który dochodził do stanu krytycznego, od razu po ciężkiej rozmowie przyszedłem rozluźnić się tutaj na forum lecz stało się coś zupełnie innego. Po...
  6. Dave Zadymiarz Podziemia

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Poczułem obrzydliwy zapach, odór rozprzestrzeniał się po każdym M3, na początku myślałem, że szambo wyjebało. Myliłem się, to jaca otworzył jape na forum.
  7. Dave Zadymiarz Podziemia

    Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Nie zapomnij o trzecim Pudzianowskim bo wiele Was łączy, stworzyli was jako pierwszych i na próbę, wyszło jak wyszło czyli nieudany egzemplarz. Następne wersje pudzianowskich stawały się lepsze natomiast wersja dunka dalej sra w gacie i nic się nie zmieniło w tym temacie .
  8. Dave Zadymiarz Podziemia

    Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Dziękuję za dzisiejsze burzenie albo za plan burzenia, jak już mam tracic cały dzień na kliny to się chociaż postarajcie następnym razem.
  9. Dave Zadymiarz Podziemia

    Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Pamiętaj że pionek potrafi zbic króla (szefa)
  10. Dave Zadymiarz Podziemia

    Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Już go sprawdzają nie martw się i nie dziękuj
  11. Dave Zadymiarz Podziemia

    Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Dostajecie twarde dowody i tylko potraficie odszczekiwać, to co wy odpierdalacie jest ok? Chcieliście wyjebac Freda to teraz Fred Cie wyjebie. Elo
  12. Dave Zadymiarz Podziemia

    Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Bijom bijom a morale u nas wysokie Rerlax Memiarz, dont do anything stiupid
  13. Dave Zadymiarz Podziemia

    Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    xfunraiserdnia 27.05. o 17:30 "Bo spie o 4 rano w przeciwienstwie do ciebie, 15 lat czy 35 i bez perspektyw na zycie?" Zaprzeczyłem Twoją wypowiedź odnośnie tego, że jestem bez perspektyw, co w tym dziwnego? Nie chwalę się, mam to gdzieś xD Funraiser? No debil, zwykły debil, pajacuje i oberwie...
  14. Dave Zadymiarz Podziemia

    Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Ja tu tylko dla memow rerlaxa
Do góry