Najnowsze treści autorstwa Buri95

  1. Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Internet mu się skończył xD albo pojechał do Ok3ma tego asa podrzucić
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    To ten co jego główną sztuczką jest ta z kartami?
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Nie ważna różdżka, ważny czarodziej czy jak to tam było xD
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Where plemiona mma
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    ciekawe co się stało z kiepem
  6. Najlepszy i najgorszy gracz Jubileuszowego 200

    Najlepszy @Północny Zachód
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Nie wiem, mam w dupie co się działo na innych światach, ostatni świat przed 191 na którym grałem to był 23 chyba xD
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Co Ty gadasz w ogole xD powiem tak - w dupie byłeś, gówno widziałeś. Uważasz, że zachował się jak szczur? Stało się jak się stało przez historię z Avade i Tukanami. Filip podjął decyzję, która pozwoliła na dalszą grę dużej ilości osób, po czym jak był pewien, że wszystko zostało dopięte i Ness...
  9. Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    nie no, czemu gra jak szczur? Nie znika z forum czy z gry jak coś się dzieje, gada fakty :D a dźga kijem, bo może xD akcja na plus, tacy wyszczekani byliście no i zostały zgliszcza, a wasza rada to jak szczury gra - kasacje, brak obecności, brak wsparcia... Wymieniać dalej? Weź przewiń...
  10. Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    uczepiliście się tego Mephisto, gdzie chłop po prostu was punktuje co się dzieję w grze, a wy wycieczki osobiste chłopaki robicie xD nie ładnie, nie ładnie.
  11. Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    u niego inna strefa czasowa :D
  12. Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    może sztabkami żelaza rzucać xD
  13. Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    pewnie Ok3m :v
  14. Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    No i co, zacząłem grę po x latach, trafiłem do random plemienia, później znalazłem się w Niszczycielach, gdzie byłem do samego końca, a teraz jestem w Ness (obecnie wspieram Joker). Z czym masz problem, bo nie czaje xD bo co, nie zaczynałem świata z żadną ekipa? Nie ważne jak zaczynasz, ważne...
  15. Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Eh, i znowu cisza xD akcja weszła i kosa się schowała
Do góry