Najnowsze treści autorstwa Bl-ack sno-w

  1. Bl-ack sno-w

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Coś pożytecznego? Jakaś kolejna zbiórka? XD XD XD XD Całe życie tak lecisz?
  2. Bl-ack sno-w

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Oho uczciwemu człowiekowi puszczają nerwy XD XD XD Najpierw wyłudzał od ludzi kasę, potem mi groził a teraz odlicza. Co następne? Będzie pojedynek na IQ? Iks de Chłop niesamowity. Może i orżnął kogoś na kasę, ale jest honorowy dlatego oddał po 10 latach XDDDDDD
  3. Bl-ack sno-w

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Zbierał na premke, jak uzbierał to poblokował telefony i nie dawał śladu życia I on twierdzi, że jest honorowy!!! XD XD XD XD Widywałem bardziej uczciwych. -- Szkoda, że Twoja matka kiedyś odstawiła
  4. Bl-ack sno-w

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Bardzo dobrze parówo -- Spłać długi. Zegar tyka
  5. Bl-ack sno-w

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Zrobię to na co będę miał ochotę. Na pewno nie będzie mi rozkazywał chłop, co wyłudzał od ludzi forsę
  6. Bl-ack sno-w

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Już coś napisałem oszuście i hochsztaplerze. Wróć i przeczytaj. Ty mi na pewno rozkazów wydawał nie będziesz.
  7. Bl-ack sno-w

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Lakiernik @Isarisu spłaciłeś pajacyno długi? Czy dalej jesteś niszowy i żona musi targać na wszystko?
  8. Bl-ack sno-w

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ty bronisz tego Ares jak niepodległości XD I tak was czeka mela, przecież wiesz o tym
  9. Bl-ack sno-w

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    A można wersję z lektorem?
  10. Bl-ack sno-w

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Rozmawiamy teraz o SPEED Satynowa jak zwykle chce się do mnie doczepić i jak zwykle nie wychodzi.
  11. Bl-ack sno-w

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Mordo, wy mieliście tylko z Witam i nie potrafiliście mnie na tyłach rozebrać XDDDD Jesteście skończonymi tumanami
  12. Bl-ack sno-w

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    No właśnie skąd SPEED tak szybko o wszystkim wiedziało, pomyślmy...hmmm może od Black Snowa, który zawsze wywala na wierzch wszystkie tajemnice dyplomatyczne? Zaskoczenie Twojego wodza było równie wielkie:-)
  13. Bl-ack sno-w

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Zamknij mordę gówniarzu. Dziwne, że Marko się wywiązał uznając, że przegrał. A Ty?
  14. Bl-ack sno-w

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Swoją drogą zawsze na odwrót. Jak teraz powinno się napisać 'niezdrowe', to walnął oddzielnie. Ja pierdziele
  15. Bl-ack sno-w

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    A zamkniesz mordę podnóżku SPEEDOWSKI? Bo i tak Cię nie słychać
Do góry