Najnowsze treści autorstwa BeastMoode

  1. Dyskusja świata 188

    Jaromirek powie Ci prawdę jak się pomyli tak typ człowieka :)
  2. Dyskusja świata 188

    Nie wiem Nm nie widzi wiele rzeczy sami rekuto Astes , Monster Doctor i maro95 No a widzisz a jaromirek pisał beljko ze to jego ludzie XD
  3. Dyskusja świata 188

    Nie mam zamiaru wiec tutaj pisać widzimy sie za miesiąc jak dotrzymacie wypowiedzenia. :) Teraz miesiac wakacji a pozniej trzeba darmy od NM poprzejmować :) Diody mam piękne wiec pojdzie łatwiutko
  4. Dyskusja świata 188

    Co Ty gadasz zapytaj sie jaromirka dlaczego nie pozwolił nam pobijać na k35 widać ze ch. wiece co sie u was dzieje XD
  5. Dyskusja świata 188

    No a co ma do tego ze Twoja kareta leciała szybciej widze wioska pusta to wysyłam .... A to była barba a mieliście przejmować wioski arrów ... JAk my mieliśmy akcje rozpisaną gdzie wy jeszcze nie mieliście wojny z arrami to jaroświrek nie pozwolił tego przejmować. A teraz was dupa boli ze sobie...
  6. Dyskusja świata 188

    Nie no 2 grube jeden to ryzyko. A czemu tak nie domyślasz się mieliście przejmować arry no a kolega sobie na barbe poleciał. No to musiałem sie zrewanżować widzę ze nie wspomiałes o tej barbie :) Tylko widzisz to co my robimy :) Typowe NM
Do góry