Najnowsze treści autorstwa BackToTheGame

  1. BackToTheGame

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Mój dziadek palił przez całe życie. Gdy miałem około 10 lat moja mama powiedziała mu "jeśli chcesz zobaczyć jak twoje wnuki idą na studia, powinieneś natychmiast rzucić palenie". Łzy napłynęły mu do oczu, gdy uświadomił sobie jaka jest stawka. Rzucił palenie z dnia na dzień. Niestety było za...
  2. BackToTheGame

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Witam
  3. BackToTheGame

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Sweet home Alabama?
  4. BackToTheGame

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    To prawda, widzę to w gwiazdach
  5. BackToTheGame

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Pomówienia, chyba że kmic odczytuje pw
  6. BackToTheGame

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Zuzia była moją nową przyjaciółką z serwera dwusetnego, niestety los chciał, że kmic mnie jej pozbawił na zawsze <beczy> Maximus <beczy> <beczy>
  7. BackToTheGame

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Siła nie tkwi jedynie w orężu, lecz w mądrym dowodzeniu i zjednoczeniu serc, gdyż wojna wygrywa się nie tylko stalą, lecz także determinacją i strategią niezłomną
  8. BackToTheGame

    [Pasek] Asystent zbieracza

    U mnie też, wpisałem 1500 to rozjeżdża się o 2 godziny i 1500 pików bierze na 2 poziom xD Wcześniej było git.
  9. BackToTheGame

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Też chce coopa z P :p
  10. BackToTheGame

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Dobry chłopak był, codziennie dzień dobry na ulicy mówił
  11. BackToTheGame

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Trzeba skanować z taranami chłopaki to nie wiedzą czy zwiad czy fejk. Pozdro
  12. BackToTheGame

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Ale Durex jest odklejony XDDD Co Wy ćpacie w tym JUTRZE?
  13. BackToTheGame

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Jakby JUTRO szukało graczy na 184 to free agent here. Na wszystkie maile odpowiem jutro. Można mieć beczkę z nich ale kilka osób próbuje tam grać, tylko z łapanką problem jest taki, że random randomowi nie pomoże bo woli trzymać deffa dla siebie xD
  14. BackToTheGame

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Siema, wstałem, co mnie ominęło? Oprócz tego że klinami mi wpadło 11k pomocnika dnia nie wiem jak? xD a jak wyśle deffa na bunkry to mam 500 #lowbudgetgame
  15. BackToTheGame

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Bo oni nie wiedzą, że co masz zrobić jutro, zrób pojutrze. I później takie akcje wychodzą. Zamiast poświęcić dzień więcej na przygotowania to w gorącej wodzie kąpani <stop><stop> Jak coś to mogę wam w magiczny sposób rozpisać akcję, mam bota od pelci ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Do góry