Najnowsze treści autorstwa aveiro17

  1. Świat 200 nadchodzi!

    Obszar Parametr Świat 200 Prędkość Świat 2 Jednostki 0.5 Funkcje Premium Konto Premium Tak Menedżer Konta Tak Asystent Farmera Tak Giełda Premium Nie Handlarz na rynku Nie Bonus produkcji Nie Skracanie czasu budowy Nie...
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Właśnie dlatego powinny być blokady składów jak zwykłym światach i wtedy nie było by wygrywania w koalicji tylko wygrało by jedno najlepsze plemię Tutaj jn będzie musiało rozebrać 90% graczy żeby wbić dominację i skład Głównie to będą radni i znajomi oraz ci co będą mieć dużo pp Ale znając te...
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    ja zostałem wyproszony i nawet mi na pw nikt nie raczył odpisać z jakiego powodu mimo ze ubiłem 3 pelne offy i sklinowałem grube a jak wczesniej ratowałem innych klinami to tego juz nie pamietaja ogolnie zero szacunku do dyktatorow wiec nie mam zamiaru z nimi grac
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    Hejka:)
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    akurat na arkadie to co raz wiecej znanych graczy zaczyna tam grac xD
  6. Dzień Dobry Misiaki

    To chyba pierwszy swiat bez farmy ze jest zbieractwo troche dziwne ale tempo gry bedzie bardzo szybkie prawie jak special
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Spokojnie na pewno ktos dolaczy :) albo jakies mniej znane plemiona
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    siema :) Cos na razie mało tych znanych plemion ,ale może dołączą z czasem
  9. Dzień Dobry Misiaki

    Hejka :)
  10. Światy 183 i 184 - dyskusja przedstartowa

    to przynajmniej grajcie 1 członem a nie kilkoma przecież wy startując tu kilkoma nie dajecie żadnych szans pozostałym ekipom , nie rozumiem jaka to frajda grać na takim swiecie bez zadnej rywalizacji te blaszki dzisiaj na plemionach i tak są nic nie warte playersi chociaż mieli jaja i...
  11. Dyskusja

    Hejka :)
  12. Świat 179/180 - dyskusja nad parametrami

    Wiosek barbarzyńskich przy prędkości 1 powinno być 2-3 razy więcej bo inaczej nie będzie co farmić skoro jest bez limitu i nawet zbieractwo nie nadrobi tego ,i na początku świat będzie się długo ciągnął żeby zrobić grube
  13. Świat 179/180 - dyskusja nad parametrami

    Prędkość 1,6 predkosc jednostki 1 rycerz - stare przedmioty łucznicy-tak technologia- zbadane/niezbadane kosciol,wieza,twierdza- nie rabowanie surowców- ograniczone milisekundy -tak ,50ms zbieractwo-tak fake limit- 1% rekrutacja- zlote monety limit czlonkow- 80 (po 4 miesiącach zakaz...
Do góry