Najnowsze treści autorstwa Angesolife

  1. Angesolife

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Japacz porządny gość?!?! Drzwi Indygo dla niego uchylone!?!?!? Ale dajcie spokój porównywać go do Wielkiego Kapitana?!?!?! Akcja kryptonim "Tajemnica Braci Cienia" uruchomiona?!??! Ciekawe co na to takie emotrapostrzały jak wy?!?!? Bądźcie w strachu!!! Pozdrawiam z grozą!!!!
  2. Angesolife

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Kolega pracuje jako pielęgniarz w szpitalu dla obłąkanie chorych i mówił, że dziś zamknęli jednego czubka. Na pożegnanie zaczął całować dmuchaną lalkę. Potem coś pierniczył, że pewnie zazdroszczą mu pięknej żony. Wspominał coś o super obiadkach, które robi. Dodatkowo bredził coś o podwyżce...
  3. Angesolife

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Szyderczo się śmiać tylko z was mogę!??! Ewidentnie czuć od was strach i smród obsranych gaci?!?! Nie oszukacie przeznaczenia!!!! Wasz czas się kończy!!?! Tik tak tik tak...
  4. Angesolife

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Już dawno to było przepowiedziane?!?! Poniżej obraz z Wielkiej Kaplicy Rodu Indygo 1327 r. p. n. e. - autorstwa Wielkiego Proroka Ezecheiela?!??! I kto tu jest pierdyknięty?!?!
  5. Angesolife

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Czy ktoś Cię o zdanie pytał sandale??? Ród Indygo tylko wysyła ostrzeżenie!!! Jeszcze dla niektórych jest szansa?!?!?
  6. Angesolife

    STOP ABORCJI!

    Muszę się zgodzić. Cwaniactwa odmówić mu nie można i potrafi zniżyć rozmówcę do swojego poziomu i oszukać go doświadczeniem. Jednak jeśli przeciwnik nie daje się sprowadzić do tej podłogi to zmienia taktykę i każde spierdalać z jego tematów, bo brak mu argumentów :)
  7. Angesolife

    STOP ABORCJI!

    Klasyczny Snow tak gada o tym komorniku, bo chce odwrócić uwagę od siebie, do tego ciągle go boli dupa, że nie dostał podwyżki na lakierni. Odkąd się to stało zwariował jeszcze gorzej i ma majaczenia.
  8. Angesolife

    STOP ABORCJI!

    Dwójeczka skończyłem już dyskusje z Tobą. Idź wylizać kółka swojemu koledze klasykowi numer 1.
  9. Angesolife

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Czemu powtarzasz to co Ci mama mówi jak się denerwujesz na głos przy plemionach??? Kapiszonie waż słowa, bo Kapitan Indygo nie toleruje braku szacunku???
  10. Angesolife

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Doszły mnie wieści o kolejnym podłym zdrajcy?!?! Ludzie czy was tak zaślepia grzech, że mózgi wam zabrało?!?! Ród Indygo dawno opisał zwycięstwo koalicji KND?!?! Na niebie leci już kometa ognia tzw. Ziribuza?!?! Coście poczynili?!?! To nie musi się tak skończyć?!?! Oddajcie pokłon jedynym...
  11. Angesolife

    STOP ABORCJI!

    Klasyczny dwójeczka, aktualnie to Tobą każdy wyciera sobie forum. Przebić Ciebie oraz klasyka numer 1 to niewykonalne.
  12. Angesolife

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Może klasyk w końcu się otrząśnie i przestanie żyć wyobraźnią. Bo te FO to już mu szkodzi za bardzo.
  13. Angesolife

    STOP ABORCJI!

    Człowieku? Przecież to była jawna ironia do jego odpowiedzi w której twierdził, że z rana do niego wypisuje, a odpisałem Tobie? Ty jesteś zdrowy? W chuju mam ile światów zagrałeś, bo jesteś tak samo niedorozwinięty jak i klasyk z tego co widzę. Dwa klasyczne cymbały. Nie pozdrawiam.
  14. Angesolife

    Porady na zdrady

    Też prawda, przepraszam za to jak mogłem zasugerować, że ktoś taki ma kolegów. Pozdrawiam.
  15. Angesolife

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    No i o tym właśnie mówię. Klasyk ewidentnie ma jakieś problemy ze sobą i żyje w wymyślonym przez siebie świecie, jednak najwyraźniej zaczyna coś łapać powoli. Smutny człowiek i chyba pozostaje tylko współczuć.
Do góry