Dyskusja o sytuacji na świecie 200

@strzelec@

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.245
I co, wleca teraz witamy/TI w klasyk za to ze wioski wrogowi oddają czy będą się PONem zasłaniać i wszystko byle nie pomoc sojusznikowi z południa ? :D
 
Wynik reakcji
376
Jeśli Polak nie zna języka polskiego to ciężko zakładać, że zna się na makroekonomii, psychologii, socjologii itd

Jak niby ma ktokolwiek poważnie traktować te idiotyczne slogany, które wypisujesz? Poza tym to nie miejsce na tego typu dyskusje.
Że tacy specjaliści jak Ty tracą czas na grę w plemionach to jestem w szoku ;) i w dodatku takiemu człowiekowi jak Ja odpisujesz ;)
 
Wynik reakcji
2.959

Bayern jak to Bayern...
Zesrał sie metr przed kiblem. xD


Nie przepadam za Realem,ale trzeba oddac Cesarzowi co Cesarskie.
Wygrywanie mają we krwi.

A każdemu klubowi można życzyć takiego właściciela jakim jest Perez.
Mam nadzieję,że moj ukochany Milan trafi na taką osobę i wydostanie się z rąk funduszy inwestycyjnego.
 

Mental Boom

Pikinier
Wynik reakcji
87
Speed już widzę zaczyna przeskakiwać na klasyki bo cal cwiartka zgarnieta bez walki to za mało. Wszyscy sie wykrwawiaja a oni dopiszą kolejny gówniany świat do kolekcji blaszek


Szkoda jubileuszu a najbardziej że na 150 te pety nie wystartowały na poważnie bo pewnie powoła graczy by już nie marnowała czasu na tą grę.
Na plemionach placzesz,ze ktos gra na froncie obstawiony to jeszcze tutaj placzesz,ze kilku graczy wskoczylo na front?
Na ten moment speedowcy nic na tym froncie nie zrobili.
Mniej placz,a wiecej rob na froncie.
Przy okazji dalej wywalaj glupio full offy na bunkrze i placz bo ktos ma deffa xD
 

Backmonster

Łucznik
Wynik reakcji
620
Na plemionach placzesz,ze ktos gra na froncie obstawiony to jeszcze tutaj placzesz,ze kilku graczy wskoczylo na front?
Na ten moment speedowcy nic na tym froncie nie zrobili.
Mniej placz,a wiecej rob na froncie.
Przy okazji dalej wywalaj glupio full offy na bunkrze i placz bo ktos ma deffa xD


Nie zesraj się typie, tych offów w taki sam sposób straciliście w ciągu 2 dni 30 , same frontowe.
 

Mojtek

Łucznik
Wynik reakcji
962
Fajne te nasze złoty Spid, aż wam wyjawię jedną tajemnicę.
Kilku chłopaków od nas zaliczyło jedną panią, dość znaną w świecie gry. Mówiąc po naszemu - popuściła nam szpary. Ale która to taka to już może inny spidziak powie... ;p
ja slyszalem w kuluarach, ze to twoja matka byla robiona a asystowal dembele essa
 

Backmonster

Łucznik
Wynik reakcji
620
Na plemionach placzesz,ze ktos gra na froncie obstawiony to jeszcze tutaj placzesz,ze kilku graczy wskoczylo na front?
Na ten moment speedowcy nic na tym froncie nie zrobili.
Mniej placz,a wiecej rob na froncie.
Przy okazji dalej wywalaj glupio full offy na bunkrze i placz bo ktos ma deffa xD


Zresztą nikt tu nie płacze, poprostu poziomem tego świata jestem zażenowany. A jeśli ktoś robi z siebie zajebistego frontowca, pierdoli przed rozpoczęciem wojny że on tylko gra na mocnych frontach po czym zasysa do każdej wsi 6 zagród deffa, klepie tylko offy a wychodzi po 3 dniach z 15 diodami na zero to beka.



Płakać to się już na jakimś 61 czy 120 wyplakalem. Teraz mi koło dupy już tą gra lata, gram dla przyjemności. A przyjemność to poważny front. Nie ma nic poważnego w tłuczeniu łbem o ścianę z gości co na równych warunkach by już 2 dni temu połowę wsi stracili.
 

Doktor Hałs312

Szlachcic
Wynik reakcji
9.196
Speed już widzę zaczyna przeskakiwać na klasyki bo cal cwiartka zgarnieta bez walki to za mało. Wszyscy sie wykrwawiaja a oni dopiszą kolejny gówniany świat do kolekcji blaszek


Szkoda jubileuszu a najbardziej że na 150 te pety nie wystartowały na poważnie bo pewnie powoła graczy by już nie marnowała czasu na tą grę.
szybko się godzicie z porażką widzę
 

Dunkhell

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.367
Dodam jeszcze, że rekrutacja 19 gracz WYG przez SPEED jest złem wcielonym.. Ale wchłonięcie całego plemienia DUDU + sojuszofuzja z WITAM (2 człony), jest dobrem koniecznym.

Jeszcze nigdy nie widziałem plemienia, które gra tak czysto, honorowo i walecznie jak TI. A wszystko to w jednym celu.. pokonaniu nieczysto grającego SPEED..


Ja to bym się wstydził grając w takim plemieniu jak speed.. same boty, pewnie nawet nie ma z kim pisać, każdy gra pod siebie ( a w zasadzie bot)
DUDU i Ti nigdy nie były podczas wojny xd To lepsze porównanie jest plemię 3D i Speed w tym przypadku :p
Sojuszfuzja z Witam jest dokładnie tym samym co Speed/Klasyk/NS/Love zrobiło na swojej połówce - tylko te mniejsze plemiona udają że są czymś innym niż darmami i mięsem armatnim dla spetów, którzy mają tam nawalone kretów :p
 
Do góry