Dyskusja o sytuacji na świecie 182

koriv

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
637
No to oficjalnie już koniec. Gratuluje wszystkim zwyciezcom jak i uczestnikom plemion , które wyszły z ćwiartki tego świata. Serwer 1 rok i 8 miesiecy, jeden z dłuzszych w ostatnim czasie :)
 
Wynik reakcji
2.874
Widzę że AoS fajnie ogarnęło bo zgarnęło 4/5 indywidualnych blaszek. Przedłużanie konfliktu zapewne by za dużo nie zmieniło poza tym że utrzymaliby mniej.
 

ElCygano

Król Cyganów
Wynik reakcji
2.033
Widzę że AoS fajnie ogarnęło bo zgarnęło 4/5 indywidualnych blaszek. Przedłużanie konfliktu zapewne by za dużo nie zmieniło poza tym że utrzymaliby mniej.

Szykowaliśmy się na dłuższą walkę, więc nikt na blaszki się nie przygotowywał. Im psycha siadła to i konta pod blaszki mieli przygotowane. Nie spodziewaliśmy się że na tym etapie już plemie kliknie kasację zostawiając tylko tych pod blaszki xd
 
Wynik reakcji
2.874
Szykowaliśmy się na dłuższą walkę, więc nikt na blaszki się nie przygotowywał. Im psycha siadła to i konta pod blaszki mieli przygotowane. Nie spodziewaliśmy się że na tym etapie już plemie kliknie kasację zostawiając tylko tych pod blaszki xd
Pod tym względem trochę jest odwrotnie niż refren w Twojej piosence :D

Ale imo w miarę spoko bo odzwierciedla stan faktyczny na dzień zakończenia wojny (wygrania świata) a nie patologia nabijania blach jak na 133.
 
Wynik reakcji
321
No i Szakal dostal za calokształ niedorajdy xD Chlop co jadl darmy i tracil co akcje mase wsi xDD
Akurat tutaj stanę w obronie Szakala bo jako jeden z nielicznych mam wrażenie miał psychę taką jak mieli nasi frontowcy na 152, dostawał w pizdę, owszem, ale ani razu nie olał obrony, w każdą akcję był zaangażowany, także jak dla mnie całkowicie zasłużenie.

95% graczy by wysiadła już dawno, więc postawcie się na jego miejscu i zanim obrazicie to pomyślcie czy wy byście to wytrzymali.

Ta blacha nawet bardziej zasłużona niż moja, bo jak się dowiedziałem o kasacji i tym, że chcemy blachy gwizdnąć to pierwsza moja myśl była taka, że najchętniej bym ją oddał Mańkowi za całokształt, dopiero po chwili do mnie dotarło, że to jest nierealne bo oni wrzucili kasację i nie ma jak tego sztucznie nabić w tym czasie.

Dzięki za grę wszystkim bo świat naprawdę ciekawy, rzadko się widzi tak ustawiony front 50/50 z dużymi frontowymi, więc ja byłem zachwycony bo lubię takie set-upy.

Nie pozdrawiam ludzi którzy się licytują na używanie botów, skryptów itd. Kto grał ze mną to wie, że sam nie korzystam ale przeciwko nic nie mam. Każdy gra jak chce a satysfakcja z ogrania chłopa który Ci dogrywa na 10ms komendy jest większa gdy sam klikasz z łapy. Pierwszy milion trzeba ukraść, a pierwszy wygrany świat ugrać na botach, shit happens.

Osobiście sobie robię przerwę od gry, jak Brika będzie mnie potrzebować na 200 w lategame to pewnie wbije ale na razie głowa musi odpocząć.

Pozdrawiam fanów i ośli kutas w dupę Keyom (żart ofc, no offence)

Ah, jeszcze jedno, mieliście szczęście, że Kiu chciał sobie podbić ego wygrywając ze mną (znamy się irl od 12 lat) bo był moment gdzie on nie rozpisywał waszych akcji i szło wam co najwyżej przeciętnie

Peace&Yo
 
Do góry