Dyskusja o sytuacji na świecie 200

WIELKI SUŁTANAT

WIELKI SUŁTAN
Wynik reakcji
8.036
APK po akcji wITAM:
View attachment 62270
Słyszałem że wczoraj przełamaliście front (co sugeruje że już bez akcji będziecie nas łykać jak darmy) ale chyba jeszcze nie zmieniłem czasu w komputerze bo dalej widzę że dziś 1:1 jakby żadnej potężnej przełamująćej akcji nie było wczoraj.

Była akcja, rozpoznawcza na której i tak straciliście jak na ten etap gierki i pierwszą obronę sporo wiosek xd TAK TAK WIEM ODBIJECIE SOBIE NA BARBACH I ZASSACIE DEFFA OD WASZYCH DARM Z OBRZEŻY
 
Wynik reakcji
2.388
Przywalę się do linijki że pozostało Ci 5 wiernych , no to nie jest dużo , ci inni stracili wiarę bo?


Fakt nie siedzę teraz na koncie , copik ma warte, ja jestem w trybie sowa , nie przyjrzałam się co to za wioska, , zaraz to nadrobię . A dlaczego Witam wbiło diode Speed ?

Edit:
niach! to wioska przygraniczna , ale na terenach Speed. patrząc ile razy była dziś podbita można stwierdzić że to wypadeczek . ale nadal tereny Speed ;P
Często gracze znali się ze mną od 2012, kiedy mieli po ~18-20 lat a ja 15, to w 2017 pisali pracę magisterską lub się wręcz bronili i zaczynali pracę. Większość to była wtedy młodzieżówka, dziś mają po 30-40 lat. Założyli rodziny, zostawili grę za plecami. Z niektórymi został mi kontakt prywatny, z innymi nie. Sam planuję po 200 emeryturę. Zasadniczo zawiesiłem ją tylko na ten serwer ze względu na to, że pominąłem poprzednie jubileusze.
 

Doktor Hałs312

Szlachcic
Wynik reakcji
9.143
Była akcja, rozpoznawcza na której i tak straciliście jak na ten etap gierki i pierwszą obronę sporo wiosek xd TAK TAK WIEM ODBIJECIE SOBIE NA BARBACH I ZASSACIE DEFFA OD WASZYCH DARM Z OBRZEŻY
Po akcji na 50 przejęć na etapie 1 wsi przeszliście na akcje gdzie zabraliście nam trochę ponad 1% wiosek i zdjęliście z frontu dwóch mniejszych graczy, szybko obniżacie standardy jak was tak jara ta akcja :) Ja wiem że trzeba dobrą minę do złej gry robić ale wiele osób tu pisało, jeśli ten wynik nie da wam wymiernej korzyści w postaci przełamania frontu/złamania psychy frontowcom to niewielka zmiana na mapie i nic więcej niż dobry pierwszy cios.
Nie rozumiem też tłumaczenia o "pierwszej obronie", to nie etap gdzie mamy pełne zagrody defa za to wy macie pełne zagrody offa (bo robi się szybciej i macie znacznie lepiej rozwinięte wioski po ADK i HRN). Wasze zagrody offa pełniejsze nie będą bo limit to 30 poziom, za to my defa na front będziemy ściągać systematycznie coraz więcej. Więcej bunkrów, większe obstawy i więcej oddechu dla frontowców czy drugiej linii będzie z każdą kolejną obroną. W ciągu dwóch tygodni przekonamy się oczywiście czyja narracja jest prawdziwa, nasza o tym że zmniejszamy dysproporcję sił między APK i WITAM czy wasza że przełamaliście front i będzie wam coraz łatwiej a nie trudniej zdobywać wioski ;)
 

WIELKI SUŁTANAT

WIELKI SUŁTAN
Wynik reakcji
8.036
Po akcji na 50 przejęć na etapie 1 wsi przeszliście na akcje gdzie zabraliście nam trochę ponad 1% wiosek i zdjęliście z frontu dwóch mniejszych graczy, szybko obniżacie standardy jak was tak jara ta akcja :) Ja wiem że trzeba dobrą minę do złej gry robić ale wiele osób tu pisało, jeśli ten wynik nie da wam wymiernej korzyści w postaci przełamania frontu/złamania psychy frontowcom to niewielka zmiana na mapie i nic więcej niż dobry pierwszy cios.
Nie rozumiem też tłumaczenia o "pierwszej obronie", to nie etap gdzie mamy pełne zagrody defa za to wy macie pełne zagrody offa (bo robi się szybciej i macie znacznie lepiej rozwinięte wioski po ADK i HRN). Wasze zagrody offa pełniejsze nie będą bo limit to 30 poziom, za to my defa na front będziemy ściągać systematycznie coraz więcej. Więcej bunkrów, większe obstawy i więcej oddechu dla frontowców czy drugiej linii będzie z każdą kolejną obroną. W ciągu dwóch tygodni przekonamy się oczywiście czyja narracja jest prawdziwa, nasza o tym że zmniejszamy dysproporcję sił między APK i WITAM czy wasza że przełamaliście front i będzie wam coraz łatwiej a nie trudniej zdobywać wioski ;)
Ale jednak ta półeczkę wyżej was postawię niż Adk, dlatego wiadome było że 50 wsi nie zdobędziemy jak na tamtych bobach więc porównanie z dupska kolejne, ściągajcie,ściągajcie czekam aż zaczniecie przerzucać deffowki od waszych pachołków z obrzeży xd Ja po prostu więcej się po Was spodziewałem i tyle
 

KACZELNIK

Rycerz
Wynik reakcji
2.617
ALE ORKA WĘGIERSKI PŁUG WYKARCZOWAŁ LAS BRAWO


Strona: 1:
Plemiona: HELL
Strona: 2:
Plemiona: LAS, LAS+

Timeframe: Od zawsze

Przejęcia :

Strona 1:
93
Strona 2: 32
Różnica: 61

chart


Wartość punktowa wszystkich przejęć od strony przeciwnej:

Strona 1:
358,262
Strona 2: 116,874
Różnica: 241,388

chart
 

DucuS

Zwiadowca
Wynik reakcji
874
Obawiam się, że posty APK się źle zestarzeją, pozwolę sobie porobić kilka screenów :)

Do zobaczenia za 3-4 tygodnie :)
 

KACZELNIK

Rycerz
Wynik reakcji
2.617
Jeśli ktoś zamierza zostać zjechany w ciągu następnych dni zapraszam na obrzeża do plemienia STEFA. Szczegóły na priv w grze
 

Satynowa

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
904
Widze Twój strach w oczach ale nie musisz się obawiać .
Wygląda na to że nasze losy na tym serwerze potoczą się w przeciwnych kierunkach

Możesz odetchnąc z ulgą <rotfl>
 
Do góry