Dyskusja świata 188

Sorath.

Łucznik
Wynik reakcji
363
Skończ pierdolic bo się tego już czytać nie da wyżej srasz niż dupe masz najwiecej szczekacz a najmniej robisz więc sklej te jebane wary jebany lachociągu

Nie zgodzę się z tym, że "wyżej sram niż dupę mam", niejednokrotnie podkreślałem na forum że gdyby stworzyć tabelę najlepszych frontowców Szali to nie załapałbym się do pierwszej 20-stki pewnie. To wy gracie warzywo i do pewnego momentu pucowaliście się na forum.

Ja to tu zostawię.
Zrzut ekranu 2024-02-21 205723.png
 

Ryba9431 x Diil3r

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
996
Skończyłem opisywać ataki i wnioski są proste....p0larze to idioci z kowalikiem na czele.

Bez pozdrowień.

De Tall możliwe, że miał rację pisząc o tej porównywalnej liczbie wiosek jeśli chodzi o akcje.

Po tym jak nasi opisują ataki na bieżąco wychodzi, że pola wysyla praktycznie same offy mało klikając fejkomat a co mówić o fejkach z rozpiski. Widać to mocno aż za mocno


Wiec może i faktycznie szale 10k wiosek vs 10k wiosek grzybów

Bo pole ciężko w takim wydaniu liczyć do tego.
Połowa warzywi druga połowa mimo chęci nie wysyła i tak w pełni rozpiski. A nawet jeśli wyślę nie nadrobi 3k martwuch wiosek.
0 presji z ich strony



Można by gdzieś to dokładniej sprawdzić ale mam wrażenie, że wichura z połowa wiosek poli więcej kręci atakow niż cala pola xD
 

Kulpix

Chłop
Wynik reakcji
19
De Tall możliwe, że miał rację pisząc o tej porównywalnej liczbie wiosek jeśli chodzi o akcje.

Po tym jak nasi opisują ataki na bieżąco wychodzi, że pola wysyla praktycznie same offy mało klikając fejkomat a co mówić o fejkach z rozpiski. Widać to mocno aż za mocno


Wiec może i faktycznie szale 10k wiosek vs 10k wiosek grzybów

Bo pole ciężko w takim wydaniu liczyć do tego.
Połowa warzywi druga połowa mimo chęci nie wysyła i tak w pełni rozpiski. A nawet jeśli wyślę nie nadrobi 3k martwuch wiosek.
0 presji z ich strony



Można by gdzieś to dokładniej sprawdzić ale mam wrażenie, że wichura z połowa wiosek poli więcej kręci atakow niż cala pola xD
Powiedz mi ile wysyłasz sam ataków a ile wasze boty. Bo tylko ameby umysłowe graja na botach
cieszyć się gra
 

Ryba9431 x Diil3r

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
996
Powiedz mi ile wysyłasz sam ataków a ile wasze boty. Bo tylko ameby umysłowe graja na botach
cieszyć się gra

Mniej więcej 6-9x na wioske wychodzi
Oczywiście klikać byle klikać to można i 20x z wioski puścić. Czy to jakiś wielki wyczyn dla was?

Grzyby kręcą podobne liczby im też zarzucisz boty do wysyłki? Czy oni mogą to osiągnąć ręcznie a my już nie ?
 

rotescorp

Szlachcic
Wynik reakcji
4.194
Powiedz mi ile wysyłasz sam ataków a ile wasze boty. Bo tylko ameby umysłowe graja na botach
cieszyć się gra
u nas wszystko klikamy z ręki. Nie korzystamy z botów.
Co to jest za problem wykręcić 1000 czy 2000 ataków na tak duze konta?

Rozumiem, że Ciebie przerasta wykonanie 3 kliknięć zeby wysłać wsparcie na front ale nie każdy jest tak ograniczony
 

Azerothus

Miecznik
Wynik reakcji
68
u nas wszystko klikamy z ręki. Nie korzystamy z botów.
Co to jest za problem wykręcić 1000 czy 2000 ataków na tak duze konta?

Rozumiem, że Ciebie przerasta wykonanie 3 kliknięć zeby wysłać wsparcie na front ale nie każdy jest tak ograniczony
Kiedyś sprawdzałem to queue przez dwa dni wysyłał od 7 rano do 23 ataki co 15 sekund ( w zaokrągleniu ). Bity całe dwa dni klikania rozpiski xD
ale nikomu nie zarzucam bota, bardziej martwi mnie fakt ile osób tam siedzi i klika xD
Załączniki później, teraz bawmy się.
A pole się ogarnie ponownie :p
 

szynkaa123

Szlachcic
Wynik reakcji
13.727
Kiedyś sprawdzałem to queue przez dwa dni wysyłał od 7 rano do 23 ataki co 15 sekund ( w zaokrągleniu ). Bity całe dwa dni klikania rozpiski xD
ale nikomu nie zarzucam bota, bardziej martwi mnie fakt ile osób tam siedzi i klika xD
Załączniki później, teraz bawmy się.
A pole się ogarnie ponownie :p
chyba coś nie tak bo wychodzi że sam na akcje by wysłał jakieś 7500 ataków
 

Ryba9431 x Diil3r

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
996
Kiedyś sprawdzałem to queue przez dwa dni wysyłał od 7 rano do 23 ataki co 15 sekund ( w zaokrągleniu ). Bity całe dwa dni klikania rozpiski xD
ale nikomu nie zarzucam bota, bardziej martwi mnie fakt ile osób tam siedzi i klika xD
Załączniki później, teraz bawmy się.
A pole się ogarnie ponownie :p

Co 15 sekund klikał wyślij atak czy taka średnia wyszła?

Bo mam wrażenie, ze po prostu policzona liczba ataków i podzielona przez czas
Ja na tym świecie przy któreś akcji miałem wysłanych ponad 2k ataków z 110 wiosek tylko po to by zrobić top1 w wysłanych xD

Więc to chyba żadne osiągnięcie mając czas bo to jednak najważniejsze w tej gierce
 

SirUrlich

Miecznik
Wynik reakcji
142
De Tall możliwe, że miał rację pisząc o tej porównywalnej liczbie wiosek jeśli chodzi o akcje.

Po tym jak nasi opisują ataki na bieżąco wychodzi, że pola wysyla praktycznie same offy mało klikając fejkomat a co mówić o fejkach z rozpiski. Widać to mocno aż za mocno


Wiec może i faktycznie szale 10k wiosek vs 10k wiosek grzybów

Bo pole ciężko w takim wydaniu liczyć do tego.
Połowa warzywi druga połowa mimo chęci nie wysyła i tak w pełni rozpiski. A nawet jeśli wyślę nie nadrobi 3k martwuch wiosek.
0 presji z ich strony



Można by gdzieś to dokładniej sprawdzić ale mam wrażenie, że wichura z połowa wiosek poli więcej kręci atakow niż cala pola xD
Większość tego nie zrozumie :)

Ale jak Tall napisał jesteśmy zbieranina, a ja dodam w której brakuje od początku selekcji.. (trochę nie bylo czasu bo łaczylismy się z Lamami ale za to później już był czas ) większość kręci rekordowe wyniki ale nie rozumie tego że jak nie jesteś wstanie wysłać rozpiski mając 200 wiosek to lepiej zostać przy 100 i ta rozpiske wysyłać(ogarniać to konto) jak to robią gracze u Was o których tak sie oburzyslicie ostatnio jak napisałem "warzywka"..

Od początku naszej wojny twierdzę że mimo takiej przewagi wiosek to Wy jesteście faworytami. Piszą tutaj o botach i wspomagaczach i pewnie niektórzy stosują, a tu po prostu chodzi o czas poświęcony, u Was 39osob więcej czasu poświęca jak nasza cała koalicja. Osobiście gram tylko na telefonie(przeglądarce) co nie przeszkadzało mi wysyłania 3 dni rozpiski, albo solo wysyłać ataki. Dużo atakowałem(próbowałem) w nocy i to nie jednego gracza i na te próby to przeważnie ktoś był na koncie.. U Nas już ile w bonusie wiosek wpadło?

Pod koniec roku lecąc akcją, atakując Waszych graczy walka czasami trwała 16h i cały czas ktoś siedział na koncie. Nie wiem czy to jedna osoba siedziała ale konta przeważnie były obstawione.

Nie rozumiem tylko dlaczego dla G2 tak kiepsko idzie? Może Blejko ściągnął jakiegoś Szalika na konto?

Wiec możecie dalej się podniecać tymi wynikami, bo to jest zrozumiałe mając taki stosunek wiosek. Tyle że każdy wie że tych wiosek jest fizycznie dużo mniej :)

Pozdro
 
Do góry