Dyskusja o sytuacji na świecie 194

Deleted User - 849153659

Guest
W ogóle nie przekonuje Cie Twoja abstrakcja jak już Yovi lajkuje Ci Twoje posty? xd
Nie jest to wystarczająco przekonujące?

Nie.
Po prostu pieprzysz trzy po trzy.
Uważasz, że można gnoic czyjeś uczucia, żeby ktoś z innymi uczuciami poczuł się lepiej.
I jeszcze nazywasz to postępem.
Dziękuję za taki postęp
 
Wynik reakcji
297
No i widzisz
Zadałem proste pytanie, czy to fair, że srasz na moje uczucia, bo uczucia innych są dla Ciebie ważniejsze.
Nie potrafisz odpowiedzieć
Ale właśnie p. Aleksandra pięknie przedstawiła tą abstrakcję.

Ilu znasz homoseksualistów? Ja znam bardzo dużo, nawet współpracuję z innymi i 10 katoli, co co rano odmawia różaniec nie ma tyle dobroci w sobie co jeden homoseksualista - tudzież mówię o mężczyznach, bo kobiety bywają wredne.

Nawet współpracowałem z parą homoseksualną, nawet wykonywałem dla jednych zlecenia.

Moje wnioski jak chodzi o osoby homoseksualne:
1. Z reguły są to bardzo inteligentni ludzie. Jakby zsumować IQ 10 Yovów to nie dorównaliby im inteligencji.
2. Totalnie nie odnoszą się z tym. Są ludźmi takimi samymi jak osoby heteroseksualne.
3. Brak w nich takiej nieokreślonej nienawiści do drugiego człowieka - takie niepolskie podejście, gdzie w tym kraju nienawidzi się totalnie wszystkich, którzy mają lepiej od Ciebie.
4. Można polegać na tych ludziach. Jestem pewien, że jakbym okradł bank i miał 10 mln do ukrycia i dałbym 5 Yovi, a 5 jakiemuś homoseksualiście, to Yovi umarłby naćpany z rzotkiewką w tyłku, a od mojego homoseksualnego znajomego po czasie odebrałbym pełną kwotę.

Oczywiście, że są również i zjeby - to Ci wszyscy aktywiści lgbt etc, ale nie patrzcie się na tą grupę przez ich pryzmat..
 

Deleted User - 849153659

Guest
Ale właśnie p. Aleksandra pięknie przedstawiła tą abstrakcję.

Ilu znasz homoseksualistów? Ja znam bardzo dużo, nawet współpracuję z innymi i 10 katoli, co co rano odmawia różaniec nie ma tyle dobroci w sobie co jeden homoseksualista - tudzież mówię o mężczyznach, bo kobiety bywają wredne.

Nawet współpracowałem z parą homoseksualną, nawet wykonywałem dla jednych zlecenia.

Moje wnioski jak chodzi o osoby homoseksualne:
1. Z reguły są to bardzo inteligentni ludzie. Jakby zsumować IQ 10 Yovów to nie dorównaliby im inteligencji.
2. Totalnie nie odnoszą się z tym. Są ludźmi takimi samymi jak osoby heteroseksualne.
3. Brak w nich takiej nieokreślonej nienawiści do drugiego człowieka - takie niepolskie podejście, gdzie w tym kraju nienawidzi się totalnie wszystkich, którzy mają lepiej od Ciebie.
4. Można polegać na tych ludziach. Jestem pewien, że jakbym okradł bank i miał 10 mln do ukrycia i dałbym 5 Yovi, a 5 jakiemuś homoseksualiście, to Yovi umarłby naćpany z rzotkiewką w tyłku, a od mojego homoseksualnego znajomego po czasie odebrałbym pełną kwotę.

Oczywiście, że są również i zjeby - to Ci wszyscy aktywiści lgbt etc, ale nie patrzcie się na tą grupę przez ich pryzmat..

No dobra, tylko ja nie o to pytałem.

Zabawne jest to, że tłumaczysz mi jak dziecku i to w zasadzie coś o czym ja w ogóle nie dyskutowałem.

Czy jak gdzieś przeciwko tym ludziom robiłem krucjatę?
Ja nie mam nic przeciwko temu, że są jacy są.
I tak, być może jest tam wielu ludzi fajnych.
Ale nie o tym.
Ja jedynie nie zgadzam się na legalizację małżeństw, ani związków partnerskich.

Widzę, że ani ja was nie przekonam, ani wy mnie.
Przetrzepałem wam dupska, wystarczy.

Najważniejsze, że tradycji musi stać się zadość - Black Snow zawsze wygrywa.
W najbliższych latach PiS i Konfa będą miały taką przewagę, że i tak nic w tym temacie się nie zmieni.

Pozdrawiam serdecznie
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.688
Śnieg jest spoko jak się mu nie odkleja, ale wystarczy mieć inne zdanie niż on i zaczyna mu odpierdalać. Wystarczy prześledzić poprzednie światy na których się udzielał.

Ale tak to się dzieje jak gościu jest redukowany do maskotki plemiennej i praktycznie nie gra w gierke - forum całym jego życiem
 

Deleted User - 849153659

Guest
Śnieg jest spoko jak się mu nie odkleja, ale wystarczy mieć inne zdanie niż on i zaczyna mu odpierdalać. Wystarczy prześledzić poprzednie światy na których się udzielał.

Ale tak to się dzieje jak gościu jest redukowany do maskotki plemiennej i praktycznie nie gra w gierke - forum całym jego życiem

Kłamiesz
Po prostu ja zazwyczaj jadę z ostrą merytoryką. Oponenci wtedy nie wytrzymują i zaczynają mnie obrażać, jak Ty dziś.
To moja wina?
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.688
Uwierz mi, że jeszcze cie nie obraziłem, jak będziesz chciał to chętnie doprowadzę do momentu w którym tak jak nezus wrzucisz mnie do bloka ;)
 

Yovi

Zwiadowca
Wynik reakcji
436
Śnieg jest spoko, mimo odklejenia sprawia wrażenie spoko gościa, ale Yovi.. wiem dlaczego Yovi jest przeciwko aborcji, bo jego matka do teraz o tym myśli.
Ale Ty jesteś autentycznie przyjebany. Najlepsze jest, że reszta osób na tym forum potrafi dostrzec, że w pewnych momentach ktoś udaje.
Ty natomiast jesteś tak bardzo upośledzony, że łykasz wszystko jak pelikan i uważasz się za inteligentną osobę. XD XD
4. Można polegać na tych ludziach. Jestem pewien, że jakbym okradł bank i miał 10 mln do ukrycia i dałbym 5 Yovi, a 5 jakiemuś homoseksualiście, to Yovi umarłby naćpany z rzotkiewką w tyłku, a od mojego homoseksualnego znajomego po czasie odebrałbym pełną kwotę.
Otóż nie ćpam. Sporadycznie się napiję. Jeżeli dałbyś mi 5 baniek to prędzej na dźwigni finansowej bym przejebał XD
Chociaż taki kapitał to wpakowałbym na spota, bo już ruchy po 1% generują spory zysk.
 

Deleted User - 849153659

Guest
4. Można polegać na tych ludziach. Jestem pewien, że jakbym okradł bank i miał 10 mln do ukrycia i dałbym 5 Yovi, a 5 jakiemuś homoseksualiście, to Yovi umarłby naćpany z rzotkiewką w tyłku, a od mojego homoseksualnego znajomego po czasie odebrałbym pełną kwotę.

XD XD XD XD XD XD
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.688
No to już zamknij mordę.
Śmiejesz się z ludzi chorych? To tak nie po Twojemu
Przecież slyniesz z tolerancji
To nie choroba, tacy już jesteście, to nie wasza wina że rodzice nie potrafili was wychować na normalnych ludzi.
Tylko monitora nie rozpierdol, pamiętaj że złość piękności szkodzi
 

Yovi

Zwiadowca
Wynik reakcji
436
Forum zostało przejęte przez lewicowych bojowników z wytatuowaną flagą LGBT na czole, czas na taktyczny odwrót. Gówna lepiej nawet kijem nie tykać.
 
Do góry