Światy 193 i 194 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

Deleted User - 849153659

Guest
Black mógłbyś zrobić listę obłudnych plemion ? .
Co by sie w gowno na starcie nie wjebac :/

Nie no nie będę całej listy wstawiał, bo to nic nie da. W niektórych tworach wydaje się wszystko ok, potem sprawdzam dokładnie a tam obłudnicy ukryci cichaczem.
Pytaj zawsze, chętnie odpowiem
Na przykład na dzień dzisiejszy trzymać się z dala od EM gracza @momomisiek, póki ma w składzie szkodnika @MotoKomando
 

Deleted User - 849153659

Guest

Przyczepi się taka cholera, bo myśli, że mu później Lolitki darmy za wierność da.
Przyjął Husqe, najbardziej skompromitowaną, wulgarną i ohydną osobę w tej grze na konto w AoS?
To bierze za niego odpowiedzialność i mam prawo o tym pisać.
Zwłaszcza, że tego nie ukrywałem a sam napisałem wprost @Kocham Lolitki , że to ogromna rysa na świetnym wizerunku jaki miał.

Nie będę go obrażał, bo jest kulturalny. Ale co o tym myślę będę pisał wczoraj, dziś i jutro.
 

eloziom

Miecznik
Wynik reakcji
73
Nie no nie będę całej listy wstawiał, bo to nic nie da. W niektórych tworach wydaje się wszystko ok, potem sprawdzam dokładnie a tam obłudnicy ukryci cichaczem.
Pytaj zawsze, chętnie odpowiem
Na przykład na dzień dzisiejszy trzymać się z dala od EM gracza @momomisiek, póki ma w składzie szkodnika @MotoKomando
Weź ty przyjebie stąd spierdalaj na te swoje inne fora
 

eloziom

Miecznik
Wynik reakcji
73
To już jego forum
Będzie strzec s194 przed kłamcami i obludnikami
Uczciwie nie mają czego się obawiać
Jakim to zjebem trzeba być by dzień w dzień siedzieć na forum jakiejś gierki i pisać te wymiociny, weź się człowieku za jakąś normalną robotę, a nie na zasiłkach lecisz. Normalny człowiek PRACUJE a ty robisz tylko z siebie pajaca na forum
 
Status
Zamknięty.
Do góry