Zakłamane, załgane TRD

  • Rozpoczynający wątek Deleted User - 849153659
  • Data rozpoczęcia

Deleted User - 849153659

Guest
Zrobiłem przegląd Rohanu. Tak na szybko.
Matko córko, ile tam zakał świata plemion, kręciarzy i darmozjadów.
Boże, co się stało pod moją nieobecność...od razu obłudnicy wykorzystali moment na zaistnienie
 

Deleted User - 849153659

Guest
Pamiętam o was kochane TRD

Nie myślcie, że jest między nami rozejm.
 

Deleted User - 849153659

Guest
Hej @TRD jaki jest klucz do otrzymania darmy w postaci wiosek swojego współplemieńca?
Chciałbym wiedzieć, wasze oszustwa i złodziejstwo wiosek na pewno nie są dziełem przypadku.
 

tita5

Szlachcic
Wynik reakcji
2.326
Hej @TRD jaki jest klucz do otrzymania darmy w postaci wiosek swojego współplemieńca?
Chciałbym wiedzieć, wasze oszustwa i złodziejstwo wiosek na pewno nie są dziełem przypadku.

A to bardzo proste.
Wystarczy, że współplemieniec będzie grał pod siebie, nie będzie pomagał innym. Wtedy delikwent wrzucany jest do listy ogólnej TELETURNIEJU. Następuje losowanie i zwycięzca się żegna a pozostali mogą przejmować jego wioski. Zazwyczaj po minucie od ogłoszenia wolnych wiosek już nie ma.

Sprawiedliwy układ. W czymś jeszcze mogę pomóc?
 

Deleted User - 849153659

Guest
A to bardzo proste.
Wystarczy, że współplemieniec będzie grał pod siebie, nie będzie pomagał innym. Wtedy delikwent wrzucany jest do listy ogólnej TELETURNIEJU. Następuje losowanie i zwycięzca się żegna a pozostali mogą przejmować jego wioski. Zazwyczaj po minucie od ogłoszenia wolnych wiosek już nie ma.

Sprawiedliwy układ. W czymś jeszcze mogę pomóc?

Aha
To jeśli już tak dokładnie tłumaczysz, to dopytam ile czasu potrzebujecie, by dostrzec, że ktoś gra pod siebie? Albo że nie ogarnia?
Pół roku wystarcza czy z waszą kapliwością dłużej?

Dlaczego zatem bezczelnie łżesz?
Gdyby chodziło o to o czym piszesz, to takie rzeczy widać po 1.5 miesiąca gry
 

tita5

Szlachcic
Wynik reakcji
2.326
Aha
To jeśli już tak dokładnie tłumaczysz, to dopytam ile czasu potrzebujecie, by dostrzec, że ktoś gra pod siebie? Albo że nie ogarnia?
Pół roku wystarcza czy z waszą kapliwością dłużej?

Dlaczego zatem bezczelnie łżesz?
Gdyby chodziło o to o czym piszesz, to takie rzeczy widać po 1.5 miesiąca gry

Ale słuchaj, bałwanku, jakie 1,5 miesiąca gry?
Gość do nas przyszedł 31.07.
Dostał rozbiórkę 16.08.

Musisz się postarać trochę bardziej następnym razem :). Przygotować merytorycznie bo dajesz się rozgrywać jak dzieciak ;)

1693249984867.png
1693250005465.png
 

loner

Chłop
Wynik reakcji
3
Oj tak, TRD to jeden z najgorszych ścieków co psuje uczciwą grę. Już od 152 wpierdalali się na konta i wypierdalali wojska na barbę 00|00...

Aktualnie moim zdaniem to
TRD<JUTRO

Są najbardziej zakłamanym i nieuczciwym plemieniem z jakim miałem nieprzyjemność. Pluje z całego serduszka na każdego gracza z tego plemienia.

Najchętniej to bym wszystkim wpierdolił po kolei z tej ekipy.

NIENAWIŚĆ DO TRD, TAK ZOSTAŁEM WYCHOWANY
plujesz na mnie? mrrrrauuuu, Ty kinky bestio, Ty
 

Deleted User - 849153659

Guest
Ale słuchaj, bałwanku, jakie 1,5 miesiąca gry?
Gość do nas przyszedł 31.07.
Dostał rozbiórkę 16.08.

Musisz się postarać trochę bardziej następnym razem :). Przygotować merytorycznie bo dajesz się rozgrywać jak dzieciak ;)

View attachment 52434
View attachment 52435

Jakie 1.5 miesiąca gry? Jeszcze pytasz?
O Ty bezczelny klaunie. Teraz to mnie oszuście zdenerwowałeś.
Bezczelny kłamco, nie zaznasz Ty ani Twoje zasrane plemię chwili spokoju, za te wszystkie łgarstwa.

Proszę państwa, oto oszust @tita5
A teraz oramy dzieciaka.

Zdaje się, że o powodach rozbiórki napisał @wniebo.
Zrobił to właśnie 16 sierpnia

Z kolei gracz @DMC.- grał w jednym plemieniu z graczem @wniebo od 18 czerwca

Screenshot_20230828-213206~3.png


16 sierpnia, czyli po 2 miesiącach zrozumieli, że chłop kompletnie nic nie robi.
Po 2 miesiącach.
A ten łgarz wmawia, że po 16 dniach.

Kurtyna!

@tita5 obnażony, stoi w gaciach z gołą dupą.
A jaki arogant był pewny siebie. O merytorycznym przygotowaniu mi pisał XD XD XD XD
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Deleted User - 849153659

Guest
No mnie to nie dziwi, merytoryka boli ;)

Zobacz bałwanku w jakim plemieniu był wcześniej @DMC.- i jak masz nazwany ten temat :)

Toż merytorycznie, to właśnie oszuście wytarłem Tobą podłogę.
Ponawiam pytanie: dlaczego kłamałeś?
Gracz @wniebo, który tłumaczył powody rozbiórki i zarzucał brak współpracy a także rozwoju, grał z nim przez 2 miesiące.
Zatem po raz trzeci - dlaczego kłamałeś?
 

tita5

Szlachcic
Wynik reakcji
2.326
Wytarłeś to co najwyżej łzy chusteczką, czy tam papierem toaletowym :)
Człowiek jest w plemieniu 2,5 tygodnia, dostaje rozbiórkę. Piszesz, że przez 1,5 miesiąca się nikt nie zorientował, że to warzywo - dlaczego więc kłamiesz?

Odpowiedz na pytanie, BARDZO proste. Rozbieżność 1,5 miesiąca do 2,5 tygodnia. Czyli w przybliżeniu dwukrotność licząc 45 dni vs 21 dni.

Już wiele osób tutaj się po Tobie przejechało, ja właśnie na Ciebie wjeżdżam, już jestem w połowie, coś z siebie wyciśniesz poza łzami? :cool:
 

Deleted User - 849153659

Guest
Wytarłeś to co najwyżej łzy chusteczką, czy tam papierem toaletowym :)
Człowiek jest w plemieniu 2,5 tygodnia, dostaje rozbiórkę. Piszesz, że przez 1,5 miesiąca się nikt nie zorientował, że to warzywo - dlaczego więc kłamiesz?

Odpowiedz na pytanie, BARDZO proste. Rozbieżność 1,5 miesiąca do 2,5 tygodnia. Czyli w przybliżeniu dwukrotność licząc 45 dni vs 21 dni.

Już wiele osób tutaj się po Tobie przejechało, ja właśnie na Ciebie wjeżdżam, już jestem w połowie, coś z siebie wyciśniesz poza łzami? :cool:

Nie zamierzam się powtarzać, bo nie jestem takim durniem jak Ty.
Wyżej wyjaśniłem dokładnie z datami Twoje łgarstwa.
Kopiować to samo, bez sensu.
Ty za to pucuj się dalej, bo po takiej wpadce trzeba koniecznie :)
 

tita5

Szlachcic
Wynik reakcji
2.326
Nie zamierzam się powtarzać, bo nie jestem takim durniem jak Ty.
Wyżej wyjaśniłem dokładnie z datami Twoje łgarstwa.
Kopiować to samo, bez sensu.
Ty za to pucuj się dalej, bo po takiej wpadce trzeba koniecznie :)

Niestety Twoje nieudane próby manipulacji na mnie nie działają.

Zostałeś ROZJECHANY MERYTORYCZNIE, czyli w sposób, w którzy RZEKOMO próbujesz rozjeżdżać innych.
Przyłapałem Cię na kłamstwie i manipulacji, brakuje Ci odwagi, żeby to przyznać.

Idź wytrzeć łzy ;)
 
Do góry