Dyskusja o sytuacji na świecie 182

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.342
Pisaliśmy do matika od miesiąca, żeby przesunąć granice a ten unikał odpowiedzi, nie odbierał telefonów. Pisaliśmy po graczach KEY, którzy próbowali załagodzić sytuacje ale wiedzieli dobrze, że matik wali w ciula i nic nie odda. A co do tego jakie były ustalenia. Na forum napisane od razu po ustaleniu bez żadnej edycji:
View attachment 47158
Kto pytał mAGusie, myślisz że ktokolwiek spoza waszego pizdowatego plemienia bociarzy żałuje że zostaliście wyruchani na 5% świata?
 

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.058
I dlatego jak dla mnie jest tak jak w przypadku P!, a nawet jeszcze bardziej. To mAG musi a AoS/KEY może, zero presji, przegrać na oszusta to nie problem. Po prostu śmiesznie będzie jak plemiona złożone z dobrych chłopaków z bloków co do piwerka kliny wrzucają pokona najbardziej zdegenerowane oszustwami plemię obecne na polskich plemionach. Zawsze w kontekście bocenia mówiło się o SPEED, a tam problem nie jest aż TAK wielki jak w mAG, bo można powiedzieć że widziałem co nieco i tutaj i tutaj :) Ale jakby ktoś mi zarzucał niekonsekwencję to tak, nie gram obecnie w SPEED między innymi z tego powodu.

Dlatego 45/55 to ładna próba lekkiego wyrównania szans, ale do równych niestety jeszcze sporo brakuje. Bo bez botów i bazy takie pizdy jak @Kins and Fabcio czy @ArhelanLUKASZ to by się na strzała złożyły, ale niestety, jest jak jest i nie ma co zakłamywać rzeczywistości, że mAG jest w gorszej pozycji - jest w szalenie lepszej. I to tylko i wyłącznie przez oszustwa, których obsługa gry nie jest w stanie/nie chce/nie umie wyeliminować.

Ryj ściero bociarska, cieszcie się że wam ktoś 45/55 dał bo z wami fair to by się od 40/60 zaczynało
Wbij sobie spokojnie gdzie chcesz, przyda się ktoś kto szybko zrobi rzut kontem
 
Wynik reakcji
2.786
Jeżeli chodzi o P! to bociła w oczywisty sposób jedna osoba (i pewnie mam jeszcze screeny z konfy jak ją wyzywam mniej więcej tak jak mAGów), a to że kretów P! miało od groma to chyba nic niezwykłego, bo tak było na każdym świecie.
Jednak kretów regulamin nie zabrania, a skryptów już tak, tylko plemiona nie mają budżetu (i być może w niektórych przypadkach możliwości) ścigania ludzi co ich używają. Szczególnie że takie firmy jak EA czy Valve mają problem by od razu ściągać cheaty do gier w przypadku ich rozwoju, a co dopiero taka mała i niedofinansowana firma jak Inno. Bo tu problemem jest to, że w mAG są ludzie co te boty piszą - zawsze będą krok przed innymi plemionami (hipotetycznie jakby każdy zaczął bocić, a niektórzy co są normalni mają przed tym moralne opory).
Niestety raczej nic z tym nie idzie zrobić. Ubolewam nad tym bo już mniej się liczy doświadczenie czy jakaś umiejętność przewidywania etc a bardziej czas i narzędzia jakimi się dysponuje. Ta gra już od dawna powoli się kończy ale nadal się gra z sentymentu.

Ciężko oceniać tak plemiona bo to pewnie i tak bardziej kwestia jednostek a nie ogólnego podejścia. Nie znam magów w sumie i to pierwszy świat gdzie ich widzę więc jestem ciekaw ile prawdy w tym co piszecie. Nie spodziewam się raczej botów na jakichś random kontach a nawet jak mają na głównych to nie obsadza nimi całego frontu.

Co do kwestii informacji to jakby nie patrzeć element strategii. Od wczesnych światów już jakieś informacje były przekazywane a na większą skalę zaczęło się to mniej więcej od 50 świata. Jedyne czego nie lubię to kosowania i wszystkiego co z tym związane. Ale informatorzy czy jak kto nazywa krety to jakiś tam element. Przez jednych wykorzystywanych bardzo a przez innych mniej lub wgl. Zależy kto co lubi i jakie ma możliwości. Jeszcze kwestia czy ktoś potrafi wykorzystać informacje które do niego docierają a także odpowiednio przekazywać informacje (np. Wykorzystując obcego informatora).
 

DeletedUser209423

Guest
I dlatego jak dla mnie jest tak jak w przypadku P!, a nawet jeszcze bardziej. To mAG musi a AoS/KEY może, zero presji, przegrać na oszusta to nie problem. Po prostu śmiesznie będzie jak plemiona złożone z dobrych chłopaków z bloków co do piwerka kliny wrzucają pokona najbardziej zdegenerowane oszustwami plemię obecne na polskich plemionach. Zawsze w kontekście bocenia mówiło się o SPEED, a tam problem nie jest aż TAK wielki jak w mAG, bo można powiedzieć że widziałem co nieco i tutaj i tutaj :) Ale jakby ktoś mi zarzucał niekonsekwencję to tak, nie gram obecnie w SPEED między innymi z tego powodu.

Dlatego 45/55 to ładna próba lekkiego wyrównania szans, ale do równych niestety jeszcze sporo brakuje. Bo bez botów i bazy takie pizdy jak @Kins and Fabcio czy @ArhelanLUKASZ to by się na strzała złożyły, ale niestety, jest jak jest i nie ma co zakłamywać rzeczywistości, że mAG jest w gorszej pozycji - jest w szalenie lepszej. I to tylko i wyłącznie przez oszustwa, których obsługa gry nie jest w stanie/nie chce/nie umie wyeliminować.

Ryj ściero bociarska, cieszcie się że wam ktoś 45/55 dał bo z wami fair to by się od 40/60 zaczynało

Zamknij łeb
Jak w szkole ktoś miał lepsze oceny od Ciebie, to też zarzucałeś, że hakuje szkolne systemy i ma klasówki wcześniej?
Pajacu, zrozum wreszcie, że możesz Magom buty czyścić. Potrafią grać i tyle. A Ty możesz jedynie stękać.
Napisz do Arhelana prośbę.
Przeproś najpierw, przyznaj, że są potężni i poproś, żeby Cię podszkolili.
A może też będziesz pomykał jak oni.

Twoje słowa są warte jedynie spuszczenia w kiblu. Pamiętasz jak w grudniu miałeś przedstawić dowody, że Key jest w całości pod kontrolą Mag? No i gdzie te dowody?
Masz chorą głowę.
Obrzydliwe jest to co robisz.
Idę się zrzygać
 

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.342
Wbij sobie spokojnie gdzie chcesz, przyda się ktoś kto szybko zrobi rzut kontem
Jak wbije na coopa to sobie moge zniknąć nawet i na pół roku, a to różnicy nie zrobi... Mam nadzieję że AoS/KEY obsadzi sobie każde konto po 3/4 osoby, albo 2 odpalonych bociarzy (czyli DOKŁADNIE TAK JAK wY) i wyrówna tą jebaną patologię jaka się dzieje u was w plemieniu.
Niestety raczej nic z tym nie idzie zrobić. Ubolewam nad tym bo już mniej się liczy doświadczenie czy jakaś umiejętność przewidywania etc a bardziej czas i narzędzia jakimi się dysponuje. Ta gra już od dawna powoli się kończy ale nadal się gra z sentymentu.

Ciężko oceniać tak plemiona bo to pewnie i tak bardziej kwestia jednostek a nie ogólnego podejścia. Nie znam magów w sumie i to pierwszy świat gdzie ich widzę więc jestem ciekaw ile prawdy w tym co piszecie. Nie spodziewam się raczej botów na jakichś random kontach a nawet jak mają na głównych to nie obsadza nimi całego frontu.

Co do kwestii informacji to jakby nie patrzeć element strategii. Od wczesnych światów już jakieś informacje były przekazywane a na większą skalę zaczęło się to mniej więcej od 50 świata. Jedyne czego nie lubię to kosowania i wszystkiego co z tym związane. Ale informatorzy czy jak kto nazywa krety to jakiś tam element. Przez jednych wykorzystywanych bardzo a przez innych mniej lub wgl. Zależy kto co lubi i jakie ma możliwości. Jeszcze kwestia czy ktoś potrafi wykorzystać informacje które do niego docierają a także odpowiednio przekazywać informacje (np. Wykorzystując obcego informatora).
No dokładnie, nie ma budżetu na to by to eliminować i takie szuje jak mAGusy to wykorzystują mając po swojej stronie ludzi co potrafią takie skrypty pisać. I jeżeli wygrają tutaj to ta gra upadnie na psy - jak się okaże że można wygrać świat na dwa mocne plemiona, grając 45% na 55%, tylko przez bazę co sama rozczytuje akcje i autorskie skrypty. Wyobrażasz sobie jak s200 wtedy będzie wyglądać? Wielki wyścig informatyków o coraz to lepsze bociki, masakra.

Co do prawdziwości, chcesz linka? https://aincrad.gorsky.eu:19726/baza/www/baza.plemsy.gorsky.eu/magusy/index.php
Proszę XD

Miłego dnia dla każdego gracza świata 182 poza mAGusami pizdami co nie potrafią czysto wygrać świata. Każdy normalny na was pluje i będzie pluł, haptfu!
 

ArhelanLUKASZ

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.832
Jak wbije na coopa to sobie moge zniknąć nawet i na pół roku, a to różnicy nie zrobi... Mam nadzieję że AoS/KEY obsadzi sobie każde konto po 3/4 osoby, albo 2 odpalonych bociarzy (czyli DOKŁADNIE TAK JAK wY) i wyrówna tą jebaną patologię jaka się dzieje u was w plemieniu.

No dokładnie, nie ma budżetu na to by to eliminować i takie szuje jak mAGusy to wykorzystują mając po swojej stronie ludzi co potrafią takie skrypty pisać. I jeżeli wygrają tutaj to ta gra upadnie na psy - jak się okaże że można wygrać świat na dwa mocne plemiona, grając 45% na 55%, tylko przez bazę co sama rozczytuje akcje i autorskie skrypty. Wyobrażasz sobie jak s200 wtedy będzie wyglądać? Wielki wyścig informatyków o coraz to lepsze bociki, masakra.

Co do prawdziwości, chcesz linka? https://aincrad.gorsky.eu:19726/baza/www/baza.plemsy.gorsky.eu/magusy/index.php
Proszę XD

Miłego dnia dla każdego gracza świata 182 poza mAGusami pizdami co nie potrafią czysto wygrać świata. Każdy normalny na was pluje i będzie pluł, haptfu!
Przecież kEY miało do niej dostęp jebany kretynie
 

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.342
To po chuj im linka dajesz skoro sami widzieli jak to działa?
A to myślisz że ja kieruję to co piszę o wAS tylko do ludzi ze świata 182? Na 182 raczej sobie zdają sprawę jakimi pizdami jesteście, w końcu czemu by inaczej mieli was wyruchać? Proste wyrównywanie szans skurwysyny.

Przecież jasno napisałem, że uważam że każdy gracz który chce by plemiona zostały kompetetywną grą, a nie wyścigiem informatyków powiniem pomóc w walce z wAMI. Tak to zawsze jest, że na oszustów każdy pluje, a wY macie tylko siebie. Jakby wAM zabrać te skrypty i bazę, to tak by się wASZE ego zesrało, że żaden frajer mAGowski by tutaj nie wszedł na fo, bo by wiedział jaki wpierdol obskoczy.

Jebać wAS kurwy z mAG
 

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.058
A to myślisz że ja kieruję to co piszę o wAS tylko do ludzi ze świata 182? Na 182 raczej sobie zdają sprawę jakimi pizdami jesteście, w końcu czemu by inaczej mieli was wyruchać? Proste wyrównywanie szans skurwysyny.

Przecież jasno napisałem, że uważam że każdy gracz który chce by plemiona zostały kompetetywną grą, a nie wyścigiem informatyków powiniem pomóc w walce z wAMI. Tak to zawsze jest, że na oszustów każdy pluje, a wY macie tylko siebie. Jakby wAM zabrać te skrypty i bazę, to tak by się wASZE ego zesrało, że żaden frajer mAGowski by tutaj nie wszedł na fo, bo by wiedział jaki wpierdol obskoczy.

Jebać wAS kurwy z mAG
Nie zesraj się xd
 
Wynik reakcji
2.786
A tu się kolego mylisz że dopiero teraz sprawa została poruszona.
Do waszego dyplomaty napisałem dokładnie dnia 13.02. o godzinie 10:33. Dnia 14.02. o godzinie 18:03 ktoś odpisał z jego konta że właściciela podobno nie ma. Dnia 02.03. o 18:13 odczytał wiadomości i nie odniósł się do tematu, po prostu odpisał ze to był długi wyjazd.
Potem próbowałem podejmować rozmowy na discordzie, lecz kEY było już na spory plus w wioskach w stosunku do umownego 25%, to nic nie dało się już ustalać z dyplomatą owego plemienia.

Co do ustalenia samej granicy.
Granicę rysował najpierw Mankowsky, mówił że liczył wszystko po wiosce i że liczba może się różnić z 200/300 wiosek finalnie.
Przesunęliśmy tę granicę trochę w centrum i ustaliliśmy że tak w centrum zostaje, bo to najbardziej zagęszczony teren i nikt nie chce go oddawać. No ok.
To ustalone zostało że później się to poprawi, żeby nie było tyle wiosek do liczenia i żeby nam to tyle nie zajęło to kEY będzie przejmować i będziemy to korygować w międzyczasie. Po prostu nikomu nie chciało się liczyć tego wszystkiego co do wioski, a każdy miał jeszcze sporo do przejęcia.
Myślałem że skoro ten układ ratuje kEY skórę przed unicestwieniem ze strony P!, to jednak dotrzymają ustaleń i zagrają fair.
To było pisać tutaj bo poza Matim i możliwe że rada nie znaliśmy szczegółów na jakich dogadaliście granicę. Jak pytałem to dostałem odpowiedź że jest to ostateczna granica i tyle.

Dziwnie imo to ustaliliscie i szkoda że jednak ktoś z Waszej strony nie poświęcił troszkę czasu i nie siadł do tego. Wiem że to jest czasochłonne bo liczyłem granicę że speed na 133 i zajęło mi to trochę ale później nie ma takich nieporozumień. Zresztą to było bardzo w Waszym interesie wiedząc że szybciej zajmiemy nasze części. W jakimś stopniu jesteście sami sobie winni bo granic raz ustalonych raczej się już nie przestawia (gdy teren zajęty). Poza tym raczej powinniście być świadomi że key nie będzie czekać z ustawianiem graczy aż zajmiecie swój kawałek i jeszcze ewentualnie jakieś z wyrównania tylko ustawi graczy od razu po zajęciu swojego terenu.

Skoro uratowaliście key przed "unicestwieniem" ze strony P to tym bardziej nie powinniście się nas obawiać, nawet jeśli mamy minimalna przewagę.
 
Wynik reakcji
59.447
A to myślisz że ja kieruję to co piszę o wAS tylko do ludzi ze świata 182? Na 182 raczej sobie zdają sprawę jakimi pizdami jesteście, w końcu czemu by inaczej mieli was wyruchać? Proste wyrównywanie szans skurwysyny.

Przecież jasno napisałem, że uważam że każdy gracz który chce by plemiona zostały kompetetywną grą, a nie wyścigiem informatyków powiniem pomóc w walce z wAMI. Tak to zawsze jest, że na oszustów każdy pluje, a wY macie tylko siebie. Jakby wAM zabrać te skrypty i bazę, to tak by się wASZE ego zesrało, że żaden frajer mAGowski by tutaj nie wszedł na fo, bo by wiedział jaki wpierdol obskoczy.

Jebać wAS kurwy z mAG
Jak grali bez botów to przegrywali na Jutro albo Pewniaczki.
 

Podeszwa

Łucznik
Wynik reakcji
367
Jak cała wasza topka leci na paru botach na konto, używacie bazy która w zasadzie sama wam rozczytuje akcje i macie wysokie morale bo NIKT was jeszcze nie bił to się nie dziwię że chcecie wojny już teraz.

Dziwi mnie tylko że ktokolwiek wam dał więcej niż 40/60 (lub nie wyruchał na taki stosunek), bo walka z wami jest bardzo trudna
Właśnie przez te dwie rzeczy, ale spoko, ja na przykład nie mam moralnych oporów od oszukiwania na oszusta hehe
jak tam arkadia?
 

Szapri

Magiczny Mag
Wynik reakcji
126
To było pisać tutaj bo poza Matim i możliwe że rada nie znaliśmy szczegółów na jakich dogadaliście granicę. Jak pytałem to dostałem odpowiedź że jest to ostateczna granica i tyle.

Dziwnie imo to ustaliliscie i szkoda że jednak ktoś z Waszej strony nie poświęcił troszkę czasu i nie siadł do tego. Wiem że to jest czasochłonne bo liczyłem granicę że speed na 133 i zajęło mi to trochę ale później nie ma takich nieporozumień. Zresztą to było bardzo w Waszym interesie wiedząc że szybciej zajmiemy nasze części. W jakimś stopniu jesteście sami sobie winni bo granic raz ustalonych raczej się już nie przestawia (gdy teren zajęty). Poza tym raczej powinniście być świadomi że key nie będzie czekać z ustawianiem graczy aż zajmiecie swój kawałek i jeszcze ewentualnie jakieś z wyrównania tylko ustawi graczy od razu po zajęciu swojego terenu.

Skoro uratowaliście key przed "unicestwieniem" ze strony P to tym bardziej nie powinniście się nas obawiać, nawet jeśli mamy minimalna przewagę.
No nikt nie napisał że się obawiamy albo że odmawiamy walki dopóki nam wiosek nie oddacie.
Po prostu wyszedł ten temat na forum to chciałem go sprostować i tyle. Czas na modyfikowanie granicy był, ale ze strony waszego dyplomaty lub całego plemienia plan widocznie od razu był taki aby jej później nie modyfikować i grać na czas.
Na dobrą sprawę to ta granica była na tyle luźna, że nawet nie została w grze przyklepana, w przeciwieństwie do początkowej umowy, gdzie zarówno z dyplomatą AoS jak i kEY mam pw że umowa jest zaakceptowana i podpisana.
 

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.342
jak tam arkadia?
1680010092462.png
index.php
1680010152640.png
Jak tam chwalenie się na lewo i prawo że jest się zdegenerowanymi bociarzami, każdy o tym wie, a na fo dla propagandy wypieranie się wszystkiego i pyskowanie do innych plemion? Mam z 70 różnych screenów takiego typu, ale na razie wrzucam tylko to co "mogę".

Ciekawe na jakim koncie pan Kacper gra i czy @kmic się w końcu zainteresuje plemieniem mAG, które jest jedną wielką fabryką nielegalnych skryptów do plemion. A może pan Kacper odpisze nam tutaj i powie że to wszystko żart? No ciekawe, ciekawe hehe
 

Podeszwa

Łucznik
Wynik reakcji
367
Pisaliśmy do matika od miesiąca, żeby przesunąć granice a ten unikał odpowiedzi, nie odbierał telefonów. Pisaliśmy po graczach KEY, którzy próbowali załagodzić sytuacje ale wiedzieli dobrze, że matik wali w ciula i nic nie odda. A co do tego jakie były ustalenia. Na forum napisane od razu po ustaleniu bez żadnej edycji:
View attachment 47158
Punkt 2. Granice plemion zostaną ukształtowane po pokonaniu wspólnych wrogów, tak żeby było 50/50

Ten punkt wszystko wyjaśnia według mnie. Aktualizacja z 03.02.2023 mówi, że granica została wyznaczona "poglądowa" i w razie dysproporcji powinna nastąpić wymiana wiosek. Aos posiada 25% wiosek, tymczasem Key 30,5%.
25+30,5 = 55,5
Aos ma idealną ilość wiosek, zaś Key posiada ich o wiele za dużo i powinni oddać te wioski według powyższej umowy. Jeśli twierdzą, że jest wszystko okej to znaczy, że nie potrafią czytać ze zrozumieniem tego co podpisali, więc twierdzenie, że MAG przystało na niekorzystne warunki jest śmieszne i jakiś dyplomata z Key powinien wrócić chyba do podstawówki xd
 
Do góry